Poznáme výhercu poukazu na sadu pneumatík Continental v hodnote 350 €

V prvých dvoch októbrových týždňoch ste na našich stránkach hrali o mimoriadne zaujímavú cenu – poukaz na sadu pneumatík Continental v hodnote 350 €. Vyhrať mohol len jeden z vás. Pozrite sa, kto si nakoniec bude užívať úplne nové pneumatiky podľa vlastného výberu v sieti BestDrive!

Na to, aby sme vás zaradili do záverečného žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché sútažné otázky týkajúce sa používania zimných pneumatík. Výherca si bude užívať práve pneumatiky Continental podľa vlastného výberu.

ZDROJ | Continental

Správne odpovede na súťažné otázky sú:

1. Aká je minimálna povolená hĺbka dezénu zimných pneumatík pre použitie v zime?

3 mm

2. Aký je termín pre používanie zimných pneumatík? 

V tomto prípade sme uznali obe odpovede všetkých súťažiacich za správne, pretože otázka a možné odpovede neboli jednoznačne zadané. Na Slovensku sú povinnné zimné pneumatiky ak sa na vozovke nachádza súvislá snehová vrstva, ľad alebo námraza.

Vďaka veľkej dávke šťastia sa z nových pneumatík Continental v hodnote 350 € môže tešiť M. Karaščák zo Sniny. Gratulujeme!

Za podporu súťaže a cenu pre výhercu ďakujeme partnerovi súťaže Continental. Ak ste nevyhrali, máme pre vás novú šancu. Do 28. októbra 2018 hráme o nový smartfón Samsung Galaxy A7.

Komentáre k článku