Poznáme výhercu nového smartfónu Xiaomi Redmi Note 8T

Počas mája 2020 ste mali možnosť spoznať namakaný Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro, rovnako aj obchod mi-store.sk, pričom sme súťažili o nový Xiaomi Redmi Note 8T. Vyhrali ste ho?

Opäť nás veľmi teší váš záujem o Xiami. Súťažný článok je druhým najčítanejším v mesiaci, zapojili sa vás do súťaže tisícky. Vyhrať mohol však len jeden z vás, ten kto správne odpovedal na súťažné otázky. Vďaka našej súťaži ste pritom spoznali nový Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro, kde hlavným fotoaparátom je až 108 Mpx snímač pod 8-prvkovou optikou so stabilizáciou.

Xiaomi Mi 10 si môžete kúpiť na mi-store.sk za 849,00 €, pričom k nákupu dostanete aj darček podľa vlastného výberu – Xiaomi Smart Sensor Set, alebo Xiaomi Mi TV Box S. A práve na mi-store.sk nájdete množstvo zariadení Xiaomi za skvelé ceny a často i s darčekom.

ZDROJ | mi-store.sk

Do záverečného žrebovania boli zaradení všetci, ktorí správne odpovedali na dve sútažné otázky, a to:

1. Aký darček dostaneš ku kúpe smartfónu Xiaomi Redmi Note 8T 64 GB v obchode mi-store.sk?
Xiaomi Mi Smart Band 4

2. V akej farebnej verzii je dostupný smartfón Xiaomi Mi 10 v obchode mi-store.sk?
šedá a zelená

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z ceny – smartfónu Xiaomi Redmi Note 8T poteší Viktor M. z Banskej Bystrice. Gratulujeme!

Všetci ostatní sa už teraz môžete zapojiť do našej novej súťaže pri príležitosti 10 rokov nášho portálu TECHBOX o slúchadlá AKG Y500.

Komentáre k článku