Poznáme výhercu kompaktného SUV Ford EcoSport na týždeň s plnou nádržou

ZDROJ | Ford

Počas druhej polovice marca ste súťažili o možnosť získať najnovšie kompaktné SUV Ford EcoSport na celý týždeň aj s plnou nádržou. Do našej novej súťaže s možnosťou získať auto na týždeň sa zapojilo takmer 2-tisíc ľudí, z ktorých sme, po vytriedení správnych odpovedí a duplikátov, vyžrebovali výhercu. Kto z vás si užije jazdu na najnovšom Ford EcoSport?

Na to, aby ste mohli byť zaradení do žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché otázky, na ktoré ste správnu odpoveď našli na stránke Ford.

1. Môže byť nový Ford EcoSport vybavený pohonom AWD?

áno

2. Umožňuje mobilná aplikácia Sygic Car zrkadlenie navigácie na displeji systému SYNC 3 v novom Ford EcoSport pre systémy iOS aj Android?

áno

ZDROJ | Ford

Vďaka správnym odpovediam na obe súťažné otázky a veľkej dávke šťastia sa z jazdy na novom Ford EcoSport môže tešiť Michal Rohleder zo Serede. Gratulujeme!

V otvorenej nesúťažnej otázke „Za ktorú z týchto vychytávok by si rád pri kúpe Ford EcoSport priplatil?“ si Michal vybral Xenónové svetlomety. Mimochodom najviac z vás by si priplatilo za zadnú parkovaciu kameru, a to až takmer 24% zo všetkých súťažiacich, ktorí odpovedali na otvorenú otázku.

Nevyhrali ste? Nesmúťte, zapojiť sa môžete do našej ďalšej súťaže, v ktorej môžete teraz vyhrať ručne šité slovenské puzdrá Red Ant z pravej kože s vôňou medu.

ZdrojFord

Komentáre k článku