Poznáme výhercu hodiniek Garmin vívoactive 3 od 365.bank

Koncom marca sme vás vyzvali, aby ste nám dali tipy na aplikácie, ktoré vám pomáhajú prekonať toto zložité obdobie. Jeden z vás mal šancu získať nové hodinky Garmin vívoactive 3 od 365.bank. Vyhrali ste práve vy?

Každý z vás má niekoľko aplikácií, ktoré vám uľahčujú napríklad získanie informácií, alebo len tak trávenie času, ktorého máme teraz mnohí viac, ako obyčajne. Sme radi, že ste nám do redakcie dali vedieť, ktoré sú to a spolu s 365.bank jedného z vás odmeníme smart hodinkami. Pretože práve 365 je appka, ktorá vám pomôže ostať doma. Chodiť na pobočku nielenže v aktuálnej situácii nie je dobrý nápad, ale s Trišesťpäťkou ani nemusíte, pretože všetko podstatné máte v mobile.

Poslali ste nám viacero zaujímavých tipov na aplikácie, z nich sme vytvorili niekoľko článkov:

Pozrite siAko bojovať proti ponorke v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám

Pozrite siAko zvládnuť karanténu pomocou aplikácií? Toto sú ďalšie 3 tipy od vás

Pozrite siAko sa nezblázniť v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám

Jeden z vás sa bude tešiť aj hodinkám Garmin vívoactive 3 vďaka 365.bank, ktorá ich do súťaže venovala. A ak si totiž k takýmto hodinkám stiahnete appku 365, môžete nimi veselo začať platiť. Z hodiniek sa poteší Filip D. z obce Jabloň. Gratulujeme! Ostatným patrí veľká vďaka za tipy na aplikácie, prišlo nám ich obrovské množstvo.

Komentáre k článku