Poznáme výhercu hodiniek Garmin Venu SQ Music, kúpených online cez Quatro

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať hodinky Garmin Venu SQ Music, ktoré sme si kúpili online na splátky cez Quatro. My už výhercu poznáme. Kto vyhral?

Každý z nás má nejaký vysnívaný produkt, ktorý by si najradšej hneď teraz rozbalil a používal naplno. Lenže, niekedy treba čakať, kým na vašu vytúženú novinku máte dostatok financií. Vedeli ste však o tom, že nakúpiť si dnes už môžete napríklad aj elektroniku na splátky online, bez toho, aby ste niekam chodili? Vyskúšali sme si to v e-shope NAY, kde sme si kúpili inteligentné hodinky Garmin Venu SQ Music.

Na Slovensku dnes ponúka predaj na splátky, ktoré si vybavíte aj pohodlne online, množstvo e-shopov. Zoznam tých, cez ktoré pohodlne a rýchlo nakúpite, si môžete pozrieť na web stránke Quatro. Ako to celé funguje? Pozrite si určite náš článok, kde sme celý priebeh nákupu online na splátky cez Quatro popísali tak, ako sme to zažili.

Len pripomenieme, že na výber máte viacero možností splatenia vami vybraného produktu. Ak chcete produkt splatiť čo najskôr, odporúčame voľbu Rýchlo splatiť, kde máte splátky len 10 mesiacov. Ak chcete čo najnižšiu splátku, odporúčame vám voľbu Nízka splátka, v tomto prípade budete vami vybaný produkt splácať 3 roky, t.j. 36 mesiacov. Na výber máte aj vlastné splátky. Tu si môžete zvoliť dobu splácania od 0 po 36 mesiacov podľa vašej chuti a možností, rovnako si môžete zvoliť aj výšku akontácie.

AKO PREBIEHAL NÁŠ NÁKUP?Vyhrajte hodinky Garmin Venu SQ Music, ktoré sme kúpili online cez Quatro

Potom už stačí prejsť procesom schválenia pôžičky od Quatro online. Ak ste klientom VÚB banky alebo ste v minulosti nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať ihneď cez VÚB Internet banking alebo VÚB Mobil banking. Ak všetko prebehne korektne a spĺňate podmienky na online nákup na splátky prostredníctvom Quatro, na váš e-mail príde pozitívna správa o kladnom posúdení vašej online žiadosti. Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky a tešiť sa na tovar. Skvelé, že?

Úplne nové a nerozbalené hodinky Garmin Venu SQ Music v čiernom prevedení, ktoré sme si skúšobne zakúpili cez online splátky Quatro, ste však mohli vyhrať! Stačilo správne odpovedať na naše súťažné otázky. A kto mal šťastie?  Z hodiniek sa poteší Mário L. z Veľkej Lomnice. Výhercovi Gratulujeme!

Správne odpovede na súťažné otázky boli:

1. Ak nakupujete na splátky online cez Quatro, môžete si zvoliť vlastnú dĺžku splácania a akontáciu?
áno, viem si zvoliť vlastné splátky na mieru

2. Majú klienti VÚB banky nejakú výhodu pri online nákupe cez Quatro?
áno, klienti VÚB banky sa môžu identifikovať rýchlejšie prihlásením do služby VÚB Nonstop Banking

Ak vás zaujímajú podrobnosti o online nákupe na splátky cez Quatro, kedy vybavíte všetko bez papierov, online a šetrne k životnému prostrediu, odporúčame vám navštívíť web stránku Quatro.

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom Quatro.

Komentáre k článku