Poznáme výhercov bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 510BT a Live Pro+ TWS!

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať jedny z dvojice bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 510BT alebo JBL Live Pro+ TWS, s ktorými si užijete kvalitný zvuk, perfektnú výdrž batérie a absenciu okolitého ruchu, dokonca aj po boku hlasových asistentov. My výhercov už poznáme. Kto vyhral?

Dvojica slúchadiel JBL Tune 510BT a JBL Live Pro+ TWS si vás svojim kvalitným zvukom a šikovnými funkciami určite získajú. V rovine kvalitného zvuku máme v prípade modelu JBL Tune 510BT na mysli legendárne ozvučenie JBL Pure Bass, ktoré sa podpísalo aj pod tie najslávnejšie svetové podujatia.

Obľúbenú hudbu si s týmto modelom môžete vďaka skvelej výdrži užívať až po dobu 40 hodín. Ak budete potrebovať rýchlo doplniť energiu, na ďalšie 2 hodiny počúvania postačí slúchadlá napojiť na nabíjačku iba na 5 minút.

Ohúriť kvalitou zvuku ale dokáže JBL aj v menšom „balení“. Do bezdrôtových slúchadiel JBL Live Pro+ TWS totiž implementoval 11 mm dynamické meniče so zvukom JBL Signature, ktorý sa tu stretáva s adaptívnym potláčaním hluku s funkciou Smart Ambient. Vo chvíľach, kedy sa budete potrebovať sústrediť na dianie v okolí, táto funkcia namiesto potláčania okolité zvuky naopak zostrí, aby ste zostali v obraze aj bez skladania slúchadiel z uší.

Slúchadlá JBL Live Pro+ TWS bez problémov vydržia na jedno nabitie po dobu 7 hodín, plus ďalších 21 hodín výdrže ponúka ich puzdro. Nabíjanie pomocou USB-C je tu samozrejme štandardom, puzdru ale nechýba ani podpora bezdrôtového nabíjania pod záštitou technológie Qi. A výhodou je aj aplikácia pre ich dokonalú kontrolu.

Ak ste správne odpovedali na súťažné otázky v našej súťaži mali ste možnosť vyhrať obe slúchadlá JBL. Dnes už poznáme výhercov. Slúchadlá JBL Tune 510BT získava Zuzana B. z Markušoviec a slúchadlá JBL Live Pro+ TWS získava Roman S. z Kostolnej pri Dunaji. Výhercom Gratulujeme!

A aké boli správne odpovede na súťažné otázky?

1. Koľko hodín vydržia na jedno nabitie slúchadlá JBL Tune 510BT?
40 hodín

2. Ako sa nazýva funkcia, ktorá ti umožní počuť okolité zvuky aj bez zloženia slúchadiel z uší?
Smart Ambient

3. Akým spôsobom môžeš nabíjať bezdrôtové slúchadlá JBL Live Pro+ TWS?
Pomocou USB-C a bezdrôtového nabíjania (Qi)

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom DSI Slovakia, s.r.o.

Komentáre k článku