Poznáme troch výhercov rodinného balíčka a darčeka navyše od ESET

ZDROJ | ESET

Počas marca 2020 ste mali možnosť súťažiť o jeden z trojice balíkov ESET Family Security Pack, ale aj výtlačok knihy Spojení navždy. Vyhrali ste?

O možnosť vyhrať jeden z trojice balíkov ESET Family Security Pack, ale aj výtlačok knihy Spojení navždy ste prejavili obrovský záujem. Pripomeňme si, že vďaka tejto licencii môžete nainštalovať akúkoľvek kombináciu produktov ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus, ESET Cyber Security/Pro, ESET Mobile Security pre Android, ESET Parental Control pre Android, ESET Smart TV Security a to pre počítače s operačným systémom Windows, macOS, Linux, alebo smartfóny s operačným systémom Android.

Navyše ako bonus nielen naši výhercovia, ale aj k nákupu ESET Family Security Pack získate e-knihu Spojení navždy. Práve táto kniha pojednáva o tom, ako by sme mali využívať technológie správne a v dnešnej digitálnej dobe nestratili svoje deti. Upozorňuje na zlozvyky, ktoré brzdia rozvoj detí a oberajú ich o dôležité momenty zdravého dospievania. Autorkou knihy je Zuzana Gránska, zakladateľka portálu EduWorld.

Ak ste správne odpovedali na 3. súťažné otázky, dostali ste sa do finálneho žrebovania. Správne odpovede sú:

1. Kniha Spojení navždy, ktorú môžete získať ako darček k rodinnému balíku ESET ponúka návod

Ako vychovať hodnotovo zamerané deti a nestratiť ich navždy v digitálnej dobe

2. Súčasťou balíka ESET Family Security Pack je aj mobilná aplikácia, ktorá pomáha chrániť deti pri používaní internetu. Nazýva sa?

ESET Parental Control

3. Hlavný hrdina animovaného serialu Animalia o bezpečnosti na internete pre deti sa volá?

Aster

ZDROJ | ESET

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z cien – balík ESET Family Security Pack + výtlačok knihy Spojení navždy potešia:
Miroslav S. z Michaloviec,
Michal S. z Dunajskej Lužnej,
Beáta W. z Čečejoviec.

Gratulujeme a výhry výhercom odošleme v najbližšom moznom termíne.

Všetci ostatní sa už teraz môžete zapojiť do našej novej súťaže o hodinky Garmin od 365.bank, stačí nám napísať, akú aplikáciu počas karantény najradšej používate.

Komentáre k článku