Poznáme oficiálnu cenu GALAXY S4 a darček pre prvých 100 kupujúcich

To, že si budete môcť novú S4-ku kúpiť už túto sobotu vieme. Ale presnú cenu a darček pre najrýchlejších Samsung odhalil až dnes. Ste zvedaví?

POZRITE SI: RECENZIA Samsung GALAXY S4 – nástupca je opäť lepší

Už vieme, že túto sobotu, t.j. 27. apríla 2013 o 10.00 hod. začne Samsung predávať svoju najnovšiu vlajkovú loď Samsung GALAXY S4 aj na Slovensku. Čo sme však nepoznali je presná cena novinky. Tú výrobca stanovil najskôr na 659 € a žiaľ deň pred začiatkom predaja zvýšil na 679 €. Žiadne veľké prekvapenie sa nekoná, podobnú cenu sme odhalili už počas uvedenia novinky celému svetu v New Yorku.

S4 akcia

Ak sa na novinku tešíte a chcete ju mať už v sobotu vo svojom vrecku, overte si, či predajca, u ktorého radi nakupujete, bude mať S4-ku k dispozícii. V prvej várke na Slovensko dorazí limitovaný počet kusov. Isto však Samsung Galaxy S4 kúpite v dvoch značkových predajniach Samsung –  v Bratislave v nákupnom centre CENTRAL a v Košiciach v nákupnom centre Aupark.

S4 akcia

Ak sa vám podarí byť medzi 50-kou najrýchlejších kupujúcich v jednej z uvedených dvoch predajní, získate za stanovenú cenu 659 € exkluzívny balíček (vraj len jeden kus na osobu) obsahujúci Samsung GALAXY S4 v čiernej alebo bielej farbe, nový kryt S view cover a multimediálnu dokovaciu stanicu. To je podľa nás dobrá ponuka, obe príslušenstvá sú totiž praktické a majú hodnotu cca. 100 eur. Najmä kryt S view cover sa nám v redakcii mimoriadne páči a rozhodne by sme si ho k S4-ke kúpili.

A ak by ste chceli novinku aj vyhrat, tak okrem našej súťaže, ktorá trvá až do 5.mája 2013 pripravil Samsung veľkú súťaž na Facebook stránke – tu môžete s S4-kou odísť už v spomínanú sobotu!

Samsung GALAXY S 4

Komentáre k článku