Poznáme nové logo ankety Mobil roka 2016 powered by O2!

Desiaty ročník ankety Mobil roka si zaslúži oživenie. Postaral sa oň Marek Záhradník. Súčasťou veľkej ankety, ktorú spustíme už tento týždeň, tak bude aj nové logo.

Tesne pred Vianocami sme požiadali čitateľov Fony.sk, TECHBOX.sk a TOUCHIT.sk o pomoc. Vyhlásili sme totiž súťaž o nové logo ankety Mobil roka powered by O2. A e-mailová schránka logo@mobilroka.sk, kam ste návrhy až do konca decembra posielali, prekvapivo ožila. Poslali ste nám takmer 50 návrhov, z ktorých sme nakoniec vybrali dva finálne.

Zadanie znelo jasne: Logo by malo byť moderné, nápadité, ale tiež seriózne a čo najjednoduchšie. Aktuálne logo vyjadruje SIM kartu a obsahuje vždy aj vyjadrenie obdobia, ktorého sa daný ročník ankety týka. Vašej fantázii sa však medze nekladú – môžete meniť celkový tvar aj celkové znenie. Ale môžete sa tiež pohrať s aktuálnym motívom a iba ho „refrešnúť“.

Nakoniec sme sa hlasovaním komisie dopracovali k víťazstvu návrhu Mareka Záhradníka. Ten sa držal pôvodného motívu, ktorému dodal ľahkosť a moderný nádych.

logo_mobilroka2016

A keďže sme víťazovi vďaka partnerom ankety sľúbili akýkoľvek O2 Paušál za polovicu a atraktívny smartfón Sony Xperia XA Ultra, svoje slovo aj dodržíme a doručenie výhier zabezpečíme už v nasledujúcich dňoch.

xperia_xa_ultra

o2_pausal_za_polovicu

Veríme však, že smutný nebude ani Peter Briatka, ktorý sa neplánovane stal druhým finalistom. Kedže sa nám jeho návrh tiež veľmi páčil, zástupcovia magazínov TECHBOX a TOUCHIT sa rozhodli venovať mu ročné predplatné rovnomenných časopisov.

Výberom víťazného loga považujeme ostatné návrhy za výhradné duševné vlastníctvo ich autorov. Preto ich nebudeme zverejňovať a nápady uplatnené v týchto návrhoch môžu slobodne použiť kdekoľvek inde. Vážime si čas každého snaživého čitateľa, ktorý priložil ruku k dielu.

Oplatilo sa to a veríme, že sa z modernizovaného loga ankety Mobil roka powered by O2 tešíte spolu s nami.

Ďakujeme všetkým autorom súťažných návrhov, ako aj partnerom O2 a Sony za peknú odmenu pre víťaza.

partneri2

A čo nové logo prinesie? Predsa desiaty ročník tradičnej ankety, v ktorej budeme hľadať najlepšie smartfóny minulého roka a tiež príslušenstvo k nim. To všetko už 10. januára 2017.

ZdrojMobil roka

Komentáre k článku