Poznáme 3 výhercov 50 € nákupu paliva a služieb vďaka pohodlnému Shell SmartPay

ZDROJ | Shell

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať 3x darčekovú kartu na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €. My už vieme, kto vyhral veľkú súťaž, kde ste spoznali výhody unikátnej platby za palivo Shell SmartPay.

Žijeme v dobe, kedy sa osobné kontakty snažíme minimalizovať na najnižšiu možnú mieru. Moderná aplikácia Shell na tento trend reaguje tým najlepším možným spôsobom. Ponúka totiž možnosť jednoduchého, efektívneho a rýchleho platenia za palivo priamo z pohodlia auta bez nutnosti ísť platiť osobne k pokladni čerpacej stanice Shell.

My sme si sami v redakcii vyskúšali platbu pomocou služby Shell SmartPay, kedy už nemusíte vystúpiť ani z auta, všetko vyriešite priamo v aplikácii. Okrem minimalizácie kontaktu v súčasnej pandemickej situácii ušetríte aj čas, ktorý by ste inak museli stráviť čakaním v rade na zaplatenie pri pokladni. Ako to funguje sa dozviete aj z nášho videa.

ZDROJ | Shell

Ak ste sa zapojili do súťaže so Shell SmartPay, nielenže ste spoznali túto unikátnu možnosť platby za palivo, ale mohli ste aj vyhrať tri darčekové karty na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €. Stačilo správne odpovedať na jedinú súťažnú otázku:

OTÁZKA: Na koľkých čerpacích staniciach Shell môžete platiť pohodlne z auta mobilnou platbou Shell SmartPay?

Ak ste správne odpovedali výberom čísla 77 (platnou správnou odpoveďou v čase trvania súťaže), dostali ste sa do záverečného žrebovania. Mimochodom, na stránke Shell nájdete vždy aktualizovaný zoznam čerpacích staníc, kde si môžete pozrieť aj možnosť mobilnej platby Shell SmartPay.

Pozrite siVyhraj 3x 50 € na nákup paliva a služieb vďaka pohodlnému Shell SmartPay

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z darčekovej karty na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 € potešia Marcela V. z Lady, Renáta M. z Košíc a Miloš M. zo Žbiniec. Gratulujeme!

Pokiaľ ste službu Shell SmartPay ešte nevyskúšali, pri najbližšom tankovaní to skúste zmeniť. Je to jednoduché, pohodlné a rýchle. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Shell, ktorá je podporovaná ako pre Android, tak pre iOS smartfóny a zaregistrovať sa do programu Shell ClubSmart.

ZDROJ | Shell

Komentáre k článku