Powerbeats 3 – štýlové slúchadlá s čipom od Apple

Bezdrôtové slúchadlá budú postupne zapĺňať trh a to obzvlášť po oznámení nového iPhonu 7. Najnovšie sa na Apple store objavila štýlová novinka Powerbeats 3.

powerbeats-3
ZDROJ | Beats

Pozrite siAirPods sú prvé kompletne bezdrôtové slúchadlá od Apple

Bezdrôtové slúchadlá zaujmú svojím ikonickým dizajnom, ktorý je pre značku Beats charakteristický.

Najväčším lákadlom týchto nie zrovna najlacnejších slúchadiel je zabudovaný W1 čip. Ten umožní výdrž až 12 hodín na jedno nabitie.

Predchádzajúce slúchadlá Powerbeats 2 napríklad vydržali iba 6 hodín. Navyše tretia séria disponuje funkciou Fast Fuel, ktorá vám dobije Powerbeats 3 za 5 minút na takú úroveň, že ich môžete používať ďalšiu hodinu.

powerbeats-3-2
ZDROJ | Apple

Pozrite siUž v júni Apple prinesie novú hudobnú službu spolu s Beats

Slúchadlá sa ideálne hodia pri športovaní, keďže sú odolné voči vode a potu. Podobne ako nové bezdrôtové Apple AirPods ich stačí iba zapnúť a slúchadlá sa okamžite cez Class 1 Bluetooth spárujú s iPhonom, iPadom, alebo Macom.

Cez slúchadlá si samozrejme môžete vybavovať aj svoje pracovné telefonáty, či si pokecať s asistentkou Siri, pomocou ktorej môžete ovládať aj svoj smartfón.

Cena slúchadiel Powerbeats je nastavená na 199 dolárov. Ak sa vám čierne spracovanie nepáči, môžete si vybrať štýlovú žltú, klasickú modrú a ružovú, alebo elegantnú bielu.

powerbeats-3-4
ZDROJ | Apple

Pozrite si„Pilulka“ Beats Pill+ vás vylieči hudbou

Zaujali vás slúchadlá? Ak áno, môžete si ich kúpiť z oficiálne stránky Apple storu.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

powerbeats3
ZDROJ | Beats

ZdrojApple

Komentáre k článku