Powerbanka ADATA A10050QC s technológiou Quick Charge 3.0

ADATA A10050QC

Nová powerbanka ADATA A10050QC sa vyznačuje rýchlym nabíjaním vďaka technológii Qualcomm Quick Charge 3.0. Klasický 5-palcový smartfón je možné nabiť na 80% už za polhodinu.

Spoločnosť ADATA Technology, výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, dnes predstavila powerbanku A10050QC, najrýchlejšie nabíjacie príslušenstvo vo svojom portfóliu.

ADATA A10050QC
ZDROJ | ADATA

Práve použitím technológie Qualcomm Quick Charge 3.0 je powerbanka o približne 40% účinnejšia než powerbanky využívajúce staršiu technológiu Quick Charge 2.0. Môže dobíjať vybrané zariadenie až štyrikrát rýchlejšie v porovnaní s modelmi, ktoré technológiu Quick Charge nepoužívajú vôbec.

ADATA A10050QC
ZDROJ | ADATA

Používatelia kúpou poweranky ADATA A10050QC získajú nielen kapacitu batérií 10 050 mAh s technológiou rýchleho nabíjania, ale aj dva výstupné porty zvyšujúce použiteľnosť powerbanky.

Pozrite siTP-Link Powerbanky vás uchvátia elegantným dizajnom

ADATA A10050QC
ZDROJ | ADATA

K dispozícii je súčasné nabíjanie dvoch zariadení prostredníctvom portu USB-C a USB-A. Tým výrobca zaistil kompatibilitu aj s novšími smartfónmi či tabletmi. Nabíjanie samotnej powerbanky sa vykoná cez ďalší USB-C port podporujúci prúd do 2,5 A (vyšší než u porovnateľných produktov).

Okrem technológie Quick Charge 3.0 použili inžinieri z ADATA tiež technológiu INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage). Powerbanka aktívne detekuje pripojené zariadenie a podľa toho zvolí výstupné napätie 5 alebo 12 V tak, aby pracovala čo najúčinnejšie, s najnižšími možnými tepelnými stratami a zvýšila životnosť batérií.

Pozrite siS Car Jump Starter & Powerbank od Trust-u naštartujete auto aj nabijete mobil

ADATA A10050QC
ZDROJ | ADATA

Použité batérie spoločnosti Panasonic a proprietárne taiwanské obvody firmy ADATA zaisťujú šesť úrovní bezpečnosti – proti prílišnému nabitiu, prílišnému vybitiu, veľkému napätiu, veľkému prúdu, prehriatiu a skratu.

Novinka je chránená pokovovanými krytmi, ktoré zjednodušujú pevné uchopenie a zvyšujú odolnosť voči nárazom či neopatrnému zaobchádzaniu. Cenu či dostupnosť pre náš trh výrobca zatiaľ neoznámil.

ZdrojADATA

Komentáre k článku