Posaďte sa s nami do Range Rover Velar!

Na tohtoročnom Autosalóne v Bratislave bolo niekoľko skutočne zaujímavých kúskov. Hviezdou v našich očiach však ostáva nový Range Rover Velar. A to najmä potom, čo sme si ho mohli staticky vyskúšať.

https://youtu.be/0hKj-DhjASg

Range Rover Velar vzbudil nemalý rozruch už v momente keď sa objavili jeho prvé fotografie. Ako sme sa však mohli aj my osobne presvedčiť počas Autosalónu v Bratislave, naživo vyzerá novinka ešte lepšie, ako na fotografiách.

Pozrite siNový Range Rover Velar je naživo ešte lepší!

Potešením je aj to, že jeho dizajn navrhol Slovák, Peter Chovanec. Velar vás dostane svojimi unikátnymi a ultra modernými tvarmi, ale samozrejme aj množstvom technológií, ktoré ponúkne.

Spomeňme napríklad unikátne kľučky dverí, ktoré sa vysunú ak idete auto otvoriť a pri rýchlosti nad 8 km/h sa automaticky zasunú. Zabudnúť však nesmieme ani na laserové svetlá a na iné drobnosti, ktoré dávajú tejto novinke punc nevídaného luxusu.

To ozajstné kráľovstvo však začína v momente, keď si otvoríte dvere a nasadnete do interiéru. Range Rover Velar vás dostane nielen prvotriednym spracovaním, ale aj použitými materiálmi.

Pozrite siNový Range Rover Velar je plný špičkových technológií

Namiesto dnes tak hojne používanej kože tu nájdete látku, ktorá pôsobí neskutočne príjemne na dotyk a nie je o nič lacnejšia, ako prvotriedna koža.

Avšak skutočne na zadok si sadnete až v momente, keď stlačíte tlačidlo štart. Pred vami sa rozsvieti trojica displejov, ktorá svojim spracovaním, grafikou a najmä rozlíšením patrí na špičku súčasného trhu.

Ale na čo by sme vám ten zážitok rozpisovali, radšej sa pohodlne usaďte a užite si päť minút čistého luxusu a technologického neba, ktoré vám ponúka práve Range Rover Velar.

Komentáre k článku