Ponúkne Samsung Galaxy A90 revolučnú otočnú kameru?

ZDROJ | Waqara Khan

Samsung so svojou strednou triedou Samsung Galaxy A90 zrejme poriadne zamieša karty. O neprerušený displej sa postará revolučné riešenie fotoaparátu a webkamery.

Už dlhšie sa hovorí o tom, že Samsung Galaxy A90 ponúkne displej bez akéhokoľvek výrezu, či dierky. Odhady naznačovali výsuvný zadný panel, v ktorom by boli kamery umiestnené. Samsung však zrejme pôjde ešte ďalej. S veľkou pravdepodobnosťou ponúkne výsuvný panel s otočnou kamerou. Podľa potreby by sa mal fotomodul sám otáčať.

https://www.youtube.com/watch?v=SJuCcewDUOo&feature=youtu.be

 

Dizajnér Waqar Khan zostrojil pravdepodobný model Galaxy A90, ktorý celé riešenie demonštruje. Pri navrhovaní telefónu vychádzal z dostupných náčrtov, patentov a špekulácií. K tomuto návrhu sa priklonil tiež známy špecialista na úniky vo svete technológií Ice Universe, ktorý doplnil, že okrem hlavných 48 a 8-megapixlových fotoaparátov, by mal mať Samsung strednej triedy tiež ToF kameru.

Juhokórejský výrobca pozvánkou na predstavenie Samsung Galaxy A90 poodhalil, že telefón by sa mal orientovať na hry a fotografiu. Vybavený by mal byť 128 GB pamäťou a 6 až 8 GB RAMkou. Chýbať nemala ani čítačka odtlačkov prstov v displeji.

Samsung Galaxy A90 bude predstavený 10. apríla v Miláne, Bangkoku a São Paulo. Chýbať pri predstavení nebudeme ani my, takže nás určite sledujte. Predstavenie sa bude dať sledovať ale aj na blogu a webstránkach výrobcu.

ZdrojWaqar Khan YouTube,Twitter Ice universe

Komentáre k článku