Ponožky pre ešportovcov od Puma sú zvláštnou novinkou s vysokou cenovkou

ZDROJ | Puma

Puma pre ešportovcov pripravila vôbec prvé špecializované ponožky, ktoré stoja 80 libier. Módny výstrelok mieriaci na ešportvocov nie je prvým a určite nie posledným.

Aktívne oblečenie, najmä však obuv, idú ruka v ruke so športom poriadne dlho. Ničím nezvyčajným už nie je ani oblečenie určené špeciálne pre ešportovcov. Spoločnosť Puma však dokázala zdvihnúť začudované obočie zrejme každému, kto na ich najnovší produkt narazil. Predstavili herné aktívne ponožky.

Oficiálne ide o aktívnu hernú obuv, no samotná športová značka opisuje svoju novinku ako ponožky. Sú určené ako do interiéru, tak do arény. Ponožky majú poskytnúť pohodlie, podporu a majú byť dostatočne priľnavé, aby si hráči mohli užiť hry bez obmedzení.

ZDROJ | Puma

Ponožky sú prezentované tak, že sú vybavené na viacero herných režimov. Vyzerá to však tak, že za „režimom“ netreba hľadať žiadne super inteligentné technológie. Puma chcela skôr zaujímavým spôsobom komunikovať spevnenie nohy a extra spevnenie po strane nohy a päty. Ak teda preferujete pohodlnú hru na gauči, o ponožky sa priveľmi zaujímať nemusíte. Ak ste nadšencom VR a AR, tak vám novinka dáva zmysel.

ZDROJ | Puma

Teda do momentu kým si nepozriete cenu. Ponožky sú aktuálne v predaji v Austrálii a Veľkej Británia, za cenu 105 austrálskych dolárov, alebo 80 libier. Robí Puma chybu? Nie nevyhnutne, môže ísť o sofistikovaný prieskum trhu a objavovanie nových možností vo svete ešportov.

ZdrojPuma

Komentáre k článku