PompAdapter sľubuje dvojnásobnú rýchlosť nabíjania za prijateľnú cenu

Tak ako KickStarter, tak aj Indiogogo pomáha nádejným vývojárom a tvorcom presadiť ich projekty celosvetovo. Jedným z ďalších úspešných projektov je PompAdapter, ktorý ako autor deklaruje, dvojnásobne zvýši rýchlosť nabíjania.

Autor sa snaží zaujať hlavne rýchlosťou nabíjania a užitočnými funkciami v kompaktnom dizajne. Aktuálna cena jedného adaptéra na stránke projektu formou predobjednávky je prijateľných 19 dolárov.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=4O7UDZeM5vk

Popis k zaujímavej novinke poukazuje na situáciu nutnosti nabíjania napríklad smartfónu značky Samsung, ale bez originálnej nabíjačky. Práve v tomto prípade by mal PompAdapter poslúžiť ako adekvátna náhrada.

PompAdapter-14
ZDROJ | Indiegogo

To isté platí aj pri notebookoch, tabletoch či iných smartfónoch, ktoré vďaka adaptéru dokážete nabiť za relatívne krátky čas.

PompAdapter-13
ZDROJ | Indiegogo

Novinka disponuje malým LCD displejom zobrazujúcim rýchlosť nabíjania a tiež inteligentnou funkciou, ktorá vďaka dióde signalizuje nabitie zariadenia. Podpora je zabezpečená pre obe najrozšírenejšie mobilné platformy, teda iOS a Android.

PompAdapter-12
ZDROJ | Indiegogo

PompAdapter už vyzbieral takmer 15 000 dolárov, cieľ autora je už o viac než 420 % prekročený, čím sa len ukazuje celosvetovo obrovský záujem. Avšak projekt ma ešte stále 2 mesiace na vyzbieranie väčšej sumy.

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku