Polk Audio má najpokročilejší soundbar s podporou Amazon Alaxa

ZDROJ | Polk Audio

Polk Audio predstavil nový soundbar React, ktorý má byť najlepším parťákom pre tých, ktorí pravidelne používajú inteligentného asistenta Amazon Alexa.

Soundbary sú moderným a elegantným riešením, ako priniesť do domovov skvelý zvuk. Americký Polk Audio je známy výrobca audiotechniky. React má zabudované štyri reproduktory, ktoré slúžia na lepšiu zrozumiteľnosť hlasových príkazov aj počas prehrávania hudby, či pozerania akčného filmu.

Pozrite siAlexa získava „autonómnu“ funkciu, niektoré úlohy zvládne sama

React ponúka v spolupráci s Amazon Alexa funkciu interkomu, hlasitého telefonovania a, samozrejme, aj na ovládanie smart produktov vrátane správy reproduktorov v celej domácnosti (režim multi-room Music). Pomocou technológie Polk Voice Adjust si môžete nastaviť úroveň dialógov tak, ako vám vyhovuje.

ZDROJ | Polk Audio

O zvuk sa starajú dva strednotónové reproduktory (96 x 69 mm), dva výškové meniče (25 mm) a dva pasívne žiariče (110 x 100 mm).

Hi-Fi
ZDROJ | Polk Audio

React podporuje virtuálny priestorový zvuk Dolby Digital a STS 5.1. Soundbar môžete spárovať s ďalšími reproduktormi Polk Audio (napríklad s bezdrôtovými reproduktormi SR2 či so 7″ subwooferom React Sub), aby ste získali skutočný systém priestorového zvuku.

ZDROJ | Polk Audio

Soundbar má 1x HDMI (ARC) vstup, optický výstup pre zvuk z televízora a Bluetooth. USB-A port slúžil len na aktualizáciu firmvéru. Zariadenie má 56 x 1 067 x 121 mm.

Polk Audio React sa bude predávať za 249 dolárov, k dispozícii bude v čiernom prevedení.

ZDROJ | Polk Audio

ZdrojPolk Audio

Komentáre k článku