Polar Vantage – nové hodinky stvorené pre efektívny tréning

Populárna značka športových hodiniek, Polar, uviedla na trh dva nové modely. Hodinky Polar Vantage M a V ponúkajú výborné funkcie, ktoré nemá ani konkurencia.

Oba modely ponúkajú funkciu Training Load Pro, ktorá zbiera kardiovaskulárne a svalové dáta o vašom tele a vypočíta vám, aký je váš tréning efektívny. Znamená to, že hodinky vás upozornia, kedy máte pridať, alebo keď trénujete až príliš.

Súčasťou oboch hodiniek sú zabudované senzory, ktoré snímajú srdcový tep, zrýchlenie či iné údaje o vašom tele a fyzickej aktivite.

Polar Vantage V

https://www.youtube.com/watch?v=w0w5T2_Gb64

Prvý model je stvorený pre triatlonový tréning alebo maratón. Polar Vantage ponúkajú jednoduchý dizajn s kruhovým ciferníkom a tromi bočnými tlačidlami. K dispozícii sú tri farebné spracovania – oranžové, biele a čierne.

Hodinky disponujú funkciou Recovery Pro, ktorá meria váš stav oddychu. Podobne ako Training Load Pro vás upozorní, kedy vaše telo oddychovalo dostatočne veľa alebo málo.

Tento model sa tiež hodí na behanie, keďže disponuje funkciou Running Power, ktorá meria intenzitu tréningu a porovnáva ju so srdcovým tepom. Uplatnenie však nájde aj pri triatlone, keďže hodinky sú vodotesné a dokážu merať aj plávanie. Medzi ďalšie funkcie patrí senzor hodnoty VO2max, GPS snímač či nastavenie osobného tréningového plánu.

ZDROJ | Polar

Pozrite siPolar M200 – športové hodinky so športovou cenou

Polar Vantage M

https://www.youtube.com/watch?v=HM1nShiRLAM

Druhý model ponúka zaujímavejšie dizajnové spracovanie a tri farebné kombinácie – červená, biela a čierna. Oproti predchodcovi chýba týmto hodinkám funkcia Recovery Pro a Running Power. Ostatné funkcie a snímače nájdete aj v tomto lacnejšom modeli.

Pozrite siPolar Team Pro Shirt – hrudné pásy môžete zahodiť

Oba modely hodiniek sa dajú predobjednať už dnes. Model Polar Vantage M sa bude predávať za 279 eur a model Vantage V za 499 eur. V prípade, že by ste mali záujem o externý monitor srdcového tepu v podobe hrudného pásu, zaplatíte 550 eur.

ZdrojPolar

Komentáre k článku