Polar Team Pro Shirt – hrudné pásy môžete zahodiť

ZDROJ | Polar

Meranie aktivity sa stalo jedným z kľúčových trendov posledných rokov. Po hrudných pásoch, hodinkách so zabudovaným snímačom a smartfónoch tu máme Polar Team Pro Shirt, tričko, ktoré vám bude snímať všetko potrebné.

Polar si na tzv. hrudných pásoch, ktoré merajú aktivitu a prenášajú údaje do hodiniek spravil meno. Na výstave CES 2017 však predstavil niečo pohodlnejšie, tričko Polar Team Pro Shirt.

Pozrite siPolar M600 – smart hodinky primárne pre športovcov

Tričko v podstate slúži ako senzor a zároveň ako tenká vrstva oblečenia, ktorú si oblečiete pod športový úbor. Vo vnútri nájdete dva látkove senzory, ktoré pomocou kontaktu s vašim telom budú merať srdcovú aktivitu.

polar-team-pro-shirt1
ZDROJ | Polar

Pozrite siPolar M200 – športové hodinky so športovou cenou

V tričku sa tiež nachádza malé vrecko, do ktorého umiestnite čip, ktorý bude sledovať váš pohyb, rýchlosť, vzdialenosť a akceleráciu,

Tričko bude integrované s ostatnými zariadeniami a rozhraniami Polaru, ako napríklad Polar Team Pro či Polar Flow, Polar V800, M600 a M400.

Polar Team Pro Shirt by malo byť dostupné od marca za zatiaľ nešpecifikovanú cenu. Smart tričko je zaujímavý nápad, škoda len, že Polar o ňom neprezradil viac informácií.

polar-team-pro-shirt3
ZDROJ | Polar

ZdrojPolar

Komentáre k článku