Polar M200 – športové hodinky so športovou cenou

ZDROJ | Polar

Spoločnosť Polar nenecháva nič na náhodu a prichádza na trh s vlastnou predstavou okrúhlych wearables. Tie majú športový dizajn, ponúkajú všetky podstatné funkcie aj dobrú cenu. Privítajme Polar M200.

https://www.youtube.com/watch?v=g8upiDdsgd4

M200-ky sú výťažkom toho najlepšieho z dvoch modelov, a to M400 a A360. Sú zamerané predovšetkým pre ľudí, ktorí behanie neberú ako gro svojho života, ale skôr ako relaxačnú aktivitu. To ale neznamená, že sú ukrátené o dôležité funkcie.

polar-m200-2
ZDROJ | Polar

V hodinkách je zabudovaný merač tepu srdca či GPS. V tejto cenovej skupine by to so spomínanými špecifikáciami mohol byť unikát.

polar-m200-5
ZDROJ | Polar

Už klasicky potom wearables zaznamenávajú informácie o vašom pohybe počas celého dňa. Dozviete sa vďaka nim počet krokov či spálených kalórií, kvalitu a dĺžku spánku a mnoho ďalšieho.

polar-m200-3
ZDROJ | Polar

Polar kombinuje fitness hodinky s inteligencou, a preto vám počas tréningu zobrazia aj prichádzajúce notifikácie priamo na ich displeji.

Pozrite siPolar M600 – smart hodinky primárne pre športovcov

Dostupný bude aj osobný tréner či aplikácia určená ako pre iOS, tak aj Android.

polar-m200
ZDROJ | Polar

Toto všetko bude zabalené v tele odolnom voči vode. Informácie o výdrži batérie priblížené neboli, jedno je však isté. S funkciou GPS to netreba preháňať. Hodinky majú vydržať so zapnutými lokalizačnými službami iba 6 hodín.

polar-m200-3
ZDROJ | Polar

Polar M200 prichádzajú v piatich farbách. Za zakúpenie náhradného remienka priplatíte 20 dolárov. A konečná cena? Prijateľných 150 €.

ZdrojPolar

Komentáre k článku