Nová čítačka PocketBook InkPad 3 je menšia a má jemnejší displej

PocketBook predstavil novú elektronickú čítačku kníh PocketBook InkPad 3 s väčším displejom E Ink Carta a pokročilou funkciou SMARTlight. Oproti predchádzajúcim verziám je čítačka menšia a ľahšia.

ZDROJ | PocketBook

InkPad 3 pri rozmeroch 195 x 136,5 mm je 8 mm tenká a váži iba 210 g. Väčšie rozmery umožnili použitie väčšieho displeja E Ink Carta s uhlopriečkou 7,8 palca. Ten má jemnejšie rozlíšenie 1 404 x 1 872 px a výrobca sa s ním natoľko „vyhral“, že vytvára realistický vizuálny dojem, ako pri čítaní klasickej papierovej knihy.

Pozrite siPocketBook CAD Reader Flex – čítačka pre profesionálov

Čítačka je vybavená Technológiou SMARTligh, ktorá v automatickom režime ponúka najvhodnejšiu možnosť intenzity a teploty farby svetla vzhľadom k dennému času a ľudskému biorytmu.

ZDROJ | PocketBook

PocketBook InkPad 3 umožňuje tiež vytvoriť denné šablóny intenzity a farby nasvietenia v závislosti na rozvrhu a osobných preferenciách. Môžete vytvoriť a pomenovať neobmedzený počet takýchto denných šablón.

Pozrite siAmazon Kindle Oasis – prémiová čítačka s väčším displejom a vodoolnosťou

Nová e-čítačka podporuje prostredníctvom adaptéra micro USB audio formát MP3. Znamená to nielen možnosť počúvať hudbu počas čítania, ale tiež počúvanie audiokníh. PocketBook InkPad 3 navyše podporuje funkciu Text-to-Speech, ktorá prevádza písaný text na hovorené slovo.

ZDROJ | PocketBook

InkPad 3 je vybavená dvojjadrovým procesorom a 1 GB pamäťou RAM. Vnútornú 8 GB pamäť je možné rozšíriť microSD kartou o ďalších 32 GB. Čítačka má aj Wi-Fi pripojenie, vďaka čomu si zo služieb Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud môžete ľahko a rýchlo stiahnuť akýkoľvek obsah.

Odporúčaná maloobchodná cena čítačky PocketBook InkPad 3 je 239 €.

ZdrojPocketBook TS

Komentáre k článku