Počítače Trident X od MSI budú nabité najlepšími technológiami pre hráčov

Taiwanská spoločnosť MSI predstavila nové vnútornosti pre počítače Trident X. Okrem Intel Core i9 procesoru, disponuje aj grafikou Nvidia RTX GPU.

Počítač MSI Trident X Plus bude k dispozícii spolu s dvomi ďalšími MSI notebookmi – GE65 Raider a GT76 Titan. Druhý menovaný notebook bude disponovať procesorom Core i9 a grafickou kartou GeForce RTX 2080. Zaujímavý je aj dizajn, ktorý zdobí štýlové podsvietenie klávesnice. Nebudú chýbať až 4 ventilátory, ktoré sa postarajú o chladenie celého systému.

ZDROJ | MSI

Pozrite siMSI PS42 – elegantný notebook s grafickou kartou GeForce MX150

Model GE65 Raider bude disponovať tiež 9. generáciou procesoru Intel a tiež grafikou RTX. Zmenou oproti predchádzajúcemu modelu by mal byť lepší a hlavne rýchlejší displej a tiež pridaná WiFi 6.

ZDROJ | MSI

Vo vnútri nového desktop počítaču Trident X Plus nájdeme už spomínanú 9. generáciu Intel Core i9 procesoru a grafickú kartu Nvidia GeForce RTX.

Trident X Plus bude podľa MSI najmenším desktopovým počítačom na svete, ktorý je poháňaný takýmto procesorom. Aby sa systém chladil, vo vnútri bude nainštalovaná technológia Silent Storm Cooling 3.

ZDROJ | MSI

Pozrite siMSI VR One – prvý počítač v ruksaku pre dokonalú virtuálnu realitu

MSI vraj plánuje oznámiť aj celý rad periférií vrátane nových klávesníc, myšiek a monitorov. Novinkou má byť napríklad Optix 4K Ultra HD monitor s 31,5″ zahnutým displejom a Oculus NXG25R Full HD displej s odozvou iba 0,5 ms. Najväčším kúskom je široký monitor Optix MPG341CQR s 3 440 x 1 440 displejom s podporou HDR a odozvou 1 ms.

Viac detailov sa dozvieme na výstave Computex 2019, ktorá začína už budúci týždeň 28. mája v taiwanskom Tchaj-pej. Tam sa pravdepodobne dozvieme viac aj o cenách a podrobnostiach nových herných strojov, ktoré sú prispôsobené najnovším herným trendom a potrebám profesionálnych hráčov.

ZDROJ | MSI

ZdrojEngadget,MSI

Komentáre k článku