Počítače Trident X od MSI budú nabité najlepšími technológiami pre hráčov

ZDROJ | MSI

Taiwanská spoločnosť MSI predstavila nové vnútornosti pre počítače Trident X. Okrem Intel Core i9 procesoru, disponuje aj grafikou Nvidia RTX GPU.

Počítač MSI Trident X Plus bude k dispozícii spolu s dvomi ďalšími MSI notebookmi – GE65 Raider a GT76 Titan. Druhý menovaný notebook bude disponovať procesorom Core i9 a grafickou kartou GeForce RTX 2080. Zaujímavý je aj dizajn, ktorý zdobí štýlové podsvietenie klávesnice. Nebudú chýbať až 4 ventilátory, ktoré sa postarajú o chladenie celého systému.

ZDROJ | MSI

Pozrite siMSI PS42 – elegantný notebook s grafickou kartou GeForce MX150

Model GE65 Raider bude disponovať tiež 9. generáciou procesoru Intel a tiež grafikou RTX. Zmenou oproti predchádzajúcemu modelu by mal byť lepší a hlavne rýchlejší displej a tiež pridaná WiFi 6.

ZDROJ | MSI

Vo vnútri nového desktop počítaču Trident X Plus nájdeme už spomínanú 9. generáciu Intel Core i9 procesoru a grafickú kartu Nvidia GeForce RTX.

Trident X Plus bude podľa MSI najmenším desktopovým počítačom na svete, ktorý je poháňaný takýmto procesorom. Aby sa systém chladil, vo vnútri bude nainštalovaná technológia Silent Storm Cooling 3.

ZDROJ | MSI

Pozrite siMSI VR One – prvý počítač v ruksaku pre dokonalú virtuálnu realitu

MSI vraj plánuje oznámiť aj celý rad periférií vrátane nových klávesníc, myšiek a monitorov. Novinkou má byť napríklad Optix 4K Ultra HD monitor s 31,5″ zahnutým displejom a Oculus NXG25R Full HD displej s odozvou iba 0,5 ms. Najväčším kúskom je široký monitor Optix MPG341CQR s 3 440 x 1 440 displejom s podporou HDR a odozvou 1 ms.

Viac detailov sa dozvieme na výstave Computex 2019, ktorá začína už budúci týždeň 28. mája v taiwanskom Tchaj-pej. Tam sa pravdepodobne dozvieme viac aj o cenách a podrobnostiach nových herných strojov, ktoré sú prispôsobené najnovším herným trendom a potrebám profesionálnych hráčov.

ZDROJ | MSI

ZdrojEngadget,MSI

Komentáre k článku