PlayStation Plus v novembri prinesie tri VR tituly aj bláznivý multiplayer

ZDROJ | PlayStation

Novembrové PlayStation Plus bude v znamení multiplayerových akcií, VR titulov a RPG titulu, ktorý prešiel remasterom.

First Class Trouble

PS4/PS5

Hra, ktorá sa inšpirovala celosvetovým fenoménom Among Us, tentokrát o šestici pasažieroch vesmírnej lode, ktorí musia bojovať proti umelej inteligencii lode. Problémom je, že dvaja zo šiestich pasažierov musia zvyšným plán prekaziť. Nikto však nevie, kto je dobrý a kto zlý. Na rozdiel od Among Us dostanete modernú štýlovú grafiku.

Pozrite siOktóbrové PlayStation Plus prinesie vojnový multiplayer, bojovku aj golf

Knockout City

PS4/PS5

Bláznivá multiplayerová vybíjaná, ktorá sa ukázala už počas podujatia E3. Tohtoročný EA titul, do ktorého štúdio neustále pridáva nový obsah.

Kingdoms Of Amalur: Re-Reckoning

PS4/PS5 

Remaster staršieho RPG titulu, ktorý vyšiel ešte minulý rok. Takmer 10 ročná pôvodná hra si získala svojou hrateľnosťou množstvo fanúšikov, takže sme sa dočkali kvalitne spracovaného remastru.

Pozrite siV Austrálii začali predávať „novú“ verziu PlayStation 5

The Walking Dead: Saints & Sinners

PlayStation VR

Veľký VR titul ideálny na upršané novembrové dni. Pokiaľ obľubujete univerzum The Walking Dead, potom sa rozhodne máte načo tešiť. Survival titul síce neponúka najlepšiu grafiku, ale vďaka virtuálnej realite sa budete dobre baviť.

The Persistance

PlayStation VR

Ďaľším titulom je VR hra o prežití na vesmírnej kolónii v roku 2521. V hre budete zbierať zdroje, vylepšovať si schopnosti a vyrábať zbrane, aby ste prežili v tomto sci-fi horore.

Until You Fall

PlayStation VR

Bojová hra, v ktorej bude vašou hlavnou zbraňou meč. Neónový svet, kde budete v spojení s hudbou útočiť, blokovať či posielať zaklínadlá.

Všetky tri základné hry budú dostupné na stiahnutie cez PlayStation Plus od 2. novembra 2021 do 6. decembra 2021. VR tituly budú dostupné až do 3. januára. Pripomíname, že aby ste si hry mohli stiahnuť aj po tomto termíne, je potrebné ich pridať do vašej knižnice v PlayStation Store.

Komentáre k článku