PlayStation Plus bude v auguste 2021 v znamení uhorkovej sezóny

ZDROJ | PlayStation

Kým posledné mesiace sa predplatitelia služby PlayStation Plus mohli tešiť zo zaujímavých titulov, tento mesiac je ponuka poslabšia.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

PS4

Prvou hrou je pokračovanie známej série nekonečnej vojny medzi rastlinami a zombíkmi. Od originálnej tower defence hry zo smartfónov si herná séria prešla cestou až na veľkú multiplayerovú 3D strielačku. Pokračovanie ponúka free-roam mapy, 20 postáv a bohaté možnosti herných režimov vrátane kooperatívneho hrania. Maximálny počet hráčov je 24.

Pozrite siPlayStation Plus v máji 2021 prinesie Battlefield V a ďalšie skvelé hry

Tennis World Tour 2

PS4

Milovníci tenisu si prídu na svoje. Tennis World Tour 2 ponúka bohaté možnosti tenisových hier vrátane kampaňovej kariéry, kde si viete manažovať svoju cestu na vrchol rebríčku či vyberať sponzorov. Samozrejmosťou je podpora multiplayeru vrátane lokálnych súbojov.

Pozrite siPlayStation Plus v júni 2021 prinesie Star Wars Squadrons a dve ďalšie hry

Hunter’s Arena: Legends

PS4, PS5

Asi najzaujímavejšou z trojice hier je Hunter’s Arena, akčná bojovka, v ktorej sa budete musieť postaviť rôznym démonom v bohatom fantasy svete. Hra podporuje battle royale režim až pre 30 hráčov a oproti ostatným battle royale hrám, tu miesto moderných a bláznivých zbraní používate kúzla a klasické zbrane.

Pozrite siPlayStation Plus v júli 2021 prináša aj Call of Duty: Black Ops 4

Oproti predchádzajúcim mesiacom ide jednoznačne o najslabšiu ponuku. Veríme, že sa Sony v septembri polepší.

Všetky tri hry budú dostupné na stiahnutie cez PlayStation Plus od 3. augusta do 6. septembra. Ak sa ich aj nechystáte hrať, minimálne si ich stiahnite do knižnice.

ZdrojPlayStation Blog

Komentáre k článku