Plants vs. Zombies Heroes: kartová hra na dlhé večery

ZDROJ | EAPlants vs. Zombies Heroes

Herná spoločnosť EA nezabúda ani na fanúšikov v mobilnej sfére, pre ktorých vydala ďalšiu hru z populárnej série. Nejedná sa však o tretie pokračovanie, ale o kartovú verziu zvanú Plants vs. Zombies Heroes.

https://youtu.be/oqWVsSPlAUU

Novinka si postupne získava hráčov, čomu nasvedčuje už takmer 5 miliónov stiahnutí. Pre porovnanie priamy konkurent Hearthstone Heroes of Warcraft sa môže pýšiť až takmer desaťnásobným počtom hráčov.

Plants vs. Zombies Heroes vás na začiatku prevedie tutoriálom, ktorý sa mi zdal zbytočne zdĺhavý. Radšej by som sa s hrou zoznámil stručnejším spôsobom. Táto digitálna kartová hra bola aj mojou prvou v žánri, preto bol aj začiatok náročnejší.

Plants vs. Zombies Heroes Plants vs. Zombies Heroes

Našťastie nie je nutné pamätať si význam všetkých kartičiek, dôležité je zamerať sa na princíp samotného vykladania kariet. V zásade sa len striedate so súperom, buď iným hráčom alebo umelou inteligenciou pri plnení misií či úloh. V závislosti od použitých kariet hra automaticky spustí animáciu boja.

Pozrite siSquare it!: hra, ktorá prevetrá vaše mozgové závity

Plants vs. Zombies Heroes Plants vs. Zombies Heroes

Vaším cieľom je zneškodniť čo najskôr hrdinu tímu zombíkov alebo rastlín. Samozrejme záleží od toho, na koho strane ste. Nielen karty, ale aj špeciálne efekty spojené so zvoleným hrdinom vám skrátia cestu k víťazstvu.

Plants vs. Zombies Heroes Plants vs. Zombies Heroes

Hraním získavate strieborné karty, ktoré slúžia ako digitálna mena na nákup prémiových alebo obyčajných balíčkov kariet. V prípade, že si chcete cestu k lepším kartičkámi urýchliť, je tu možnosť kúpy gemov za zopár eur.

Pozrite siPutthole: nájsť cestu k jamke nie je také jednoduché, ako sa môže zdať

Plants vs. Zombies Heroes Plants vs. Zombies Heroes

Nový Plants vs. Zombies Heroes ponúka niečo nové, čo pravdepodobne nepoteší všetkých fanúšikov série. Hra si vyžaduje viac času na pochopenie všetkých mechanizmov a nutnosť stráviť prvé desiatky minút hraním misií, za účelom získania nových balíčkov kariet.

TECHBOX tip redakcie

ZDROJ | GooglePlants vs. Zombies Heroes

Plants vs. Zombies Heroes83%

Veľkosť:
331 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší, iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Plants vs. Zombies Heroes neprináša nič prevratné, ale ťaží zo zabehnutého systému. Fanúšikov kartových hier však určite poteší.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku