Pioneer predstavuje nadupaný receiver VSX-933

ZDROJ | Pioneer

Milovníci kvalitnej reprodukcie zvuku majú v širokej ponuke receiverov ďalší kúsok, od japonskej spoločnosti Pioneer.

AV receiver je dobrou voľbou pre audiofila, ktorému nestačí hudba z malých repráčikov, akých je teraz neuveriteľne veľa a nechce platiť ťažké tisíce za jednotivé komponenty.

ZDROJ | Pioneer

Ako dobré riešenie sa môže zdať aj Pioneer VSX-933. Mal by ponúknuť špičkový zvuk a zároveň moderné možnosti zdieľania hudby z internetu, alebo domáceho NAS.

Pioneer VSX-933 má procesor Digital Quad-Core 32-bit DSP. Výkon na každý kanál je 135 W pri 6 ohmovej záťaži. Priestorový zvuk zabezpečí Dolby Atmos, Dolby Surround s podporou formátov DTS: X, DTS Neural: X.

Audio je 7.1 kanálové, má špičkové AD prevodníky, ktoré podporujú streamovanie hudby a dekódery všetkých bežne používaných formátov videa a hudby. Hi-Res audio zabezpečujú DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS 96/24, DTS-ES, DTS Express, DTS Disc (SACD). 384 kHz/32-bit D/A rozlíšenie zaisťuje prevodník AK4458 od AKM.

ZDROJ | Pioneer

Receiver má veľké množstvo vstupov, umožní tak bezproblémové prepojenie domácich audio a video zariadení. Výkon procesoru s algoritmom 4K upscalingu zaistí prepočet video signálu z Full HD do rozlíšenia 4K pri snímkovacej frekvencii 60 fps.

Pozrite siOnkyo TX-NR686 je plne vybavený šikovný receiver

ZDROJ | Pioneer

Receiver Pioneer VSX-933 sa predáva za 549 eur. Cena nie je zle nastavená, ale konkurencia ponúkajúca podobné parametre a funkcie je na trhu s hi-fi technikou veľká.

ZdrojPioneer

Komentáre k článku