PinOut: novodobý Pinball na smartfónoch

ZDROJ | YouTubePinOut

Štúdio Mediocre prišlo na trh mobilných hier s ďalšou hrou. PinOut je zameraná na nekonečné opakovanie s cieľom dosiahnutia čo najvyššieho skóre.

https://youtu.be/Pvcw0aDEzq0

Populárny Pinball spolu so Soliterom na starých operačných systémoch Windows len tak ľahko neomrzel. Tentokrát je tu možnosť sa na nových smartfónoch čiastočne vrátiť späť do starých čias.

PinOut PinOut

Hra vás neprivíta komplexným tutoriálom, ktorý by vás aj tak nič nové nenaučil. Ovládanie je tvorené ťahavým pohybom prstov po stranách displeja, ktorými ovládate odpaľovacie pálky.

Pozrite siPlants vs. Zombies Heroes: kartová hra na dlhé večery

PinOut PinOut

V starej verzii Pinball ste boli obmedzený počtom loptičiek, v tejto sa snažíte dostať v predpripravenom prostredí čo najďalej. Cenné sekundy je možné získať správnym odpalom alebo úspešným dokončením minihier.

PinOut PinOut

Jednoduchý koncept spolu s príjemnou grafikou tvoria dobrý základ na úspešnú hru. PinOut sa ňou aj postupne stáva s už miliónmi stiahnutí.

Najväčším mínusom je však opäť systém mikrotransakcií, ktorý bol aj v predchádzajúcom titule Smash Hit. Hra vás musí skutočne chytiť a už nepustiť, aby ste boli ochotný začínať stále od začiatku.

Pozrite siSquare it!: hra, ktorá prevetrá vaše mozgové závity

PinOut PinOut

Suma 1,99 eur samozrejme nie je vysoká, ale pre niekoho stále prestrelená. Dostanete za ňu možnosť začať od posledného dosiahnutého checkpointu. Ak vás však takýto štýl hier baví, možno ani nebudete potrebovať vyťahovať kreditnú kartu.

PinOut

PinOut76%

Veľkosť:
105 MB
Platforma:
Android 2.3 a novší, iOS 6.0 a novší
Cena:
0,00 €

PinOut s jednoduchou hrateľnosťou a ešte ľahším konceptom zabaví na niekoľko desiatok minút, no bez finančnej podpory autorov si vás hra dlho neudrží.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku