PhoneSheriff: majte deti pod kontrolou

V dnešnom technologicky vyspelom svete už nie je také ľahké vychovávať deti a uchrániť ich od nových hrozieb. S nástupom sociálnych sietí sa môžu naše ratolesti ľahko dostať do kontaktu s osobou nie úplne čistých úmyslov. Ak nechcete nenechať nič na náhode, existuje jedno sofistikované riešenie.

PhoneSheriff

V dnešnej dobe stále viac času trávime na internete. Neobmedzujeme sa však len na počítač, stále viac na tieto účely používame smartfóny. A rovnako naše deti. Ak ich chcete mať pod kontrolou, pomôže vám s tým služba PhoneSheriff. Aplikácia funguje na iOS, Androide, Symbiane, Windows Mobile a BlackBerry OS. Nuž a čo dokáže? Utajená sleduje kompletne činnosť smartfónu – od každej odoslanej či prijatej SMS, uskutočneného hovoru až po odfotografované snímky či zhotovené videá. Vybrané telefónne čísla a weby môžete blokovať, takisto môžete posielať smartfónu príkazy cez SMS. Navyše dokáže aplikácia spolupracovať s GPS a monitorovať presnú pozíciu sledovaného.

Webové rozhranie PhoneSheriff

K informáciám vysielaným zo smartfónu môžete pristupovať cez akýkoľvek webový prehliadač alebo tiež prostredníctvom aplikácie na podporovaných smartfónoch. Program funguje na sledovanom zariadení aj po zmene SIM karty, čo sa hodí aj ako opatrenie na dolapenie zlodeja. Výrobca aplikáciu ponúka aj ako nástroj na sledovanie zamestnancov, čo už ale zaváňa neetickosťou, najmä ak by vás zamestnávateľ sledoval mimo pracovného času. Ročné používanie stojí 43 €, objednanie je možné aj na Slovensku.

Komentáre k článku