Philips ohúril dvojnásobnou pracovnou plochou

ZDROJ | Philips

Super široký monitor od Philipsu dáva moderným profesionálom, ale nielen im, k dispozícií takmer nekonečný displej. Jediným ich problémom tak môže byť, či majú dostatočne veľký pracovný stôl.

Monitor, ktorý nám predstavila firma MMD, má názov Philips 499P9H a ponúka zakrivený obraz s pomerom strán 32 : 9. Jeho uhlopriečka je v tomto prípade až 49 palcov (124 cm)! Používateľ tak dostáva k dispozícii veľkú plochu porovnateľnú s dvoma k sebe priloženými 27-palcovými QHD monitormi.

ZDROJ | Philips

Rozlíšenie tohto obra je Dual Quad HD (5120 x 1440 pixelov), certifikovaná zobrazovacia technológia VESA HDR 400 zabezpečí verné farby, vrátane tmavej a bielej. Vďaka najnovšej VA LED technológii je možné zobrazenie takmer cez celé zorné pole.

ZDROJ | Philips

Philips 499P9H zvládne vysokorýchlostný prenos dát pomocou USB-C 3.1 a vďaka RJ45 portu aj priame pripojenie počítača do internetu pomocou jedného kábla. O bezpečnosť používateľov sa postará vysúvacia kamera podporovaná technológiou Windows Hello na rozoznávanie tvárí. V prípade potreby sa dá web kamera zasunúť do tela monitoru.

Pozrite siPhilips na IFA 2018 ukázal novú zostavu monitorov s dotykovou obrazovkou

ZDROJ | Philips

Ochranu zraku používateľov zabezpečuje zobrazovacia technológia Flicker-Free a LowBlue mód. Ergonomické funkcie výškovo nastaviteľného stojanu s otáčaním a náklonom prinášajú pohodlie pri práci. Vo výbave nechýba ani VESA držiak.

ZDROJ | Philips

Monitor Philips 499P9H je určený pre CAD dizajnérov, grafikov, fotografov a videoeditorov – pre všetkých, ktorí potrebujú maximálnu presnosť zobrazenia a farebnú vernosť.

Napriek týmto superlatívom nie je cena monitoru premrštená, predáva sa za doporučenú cenu 1 099 eur. Čo by ste na takéhoto drobčeka povedali vy? Našli by ste si na stole miesto?

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku