Philips Nitro slúchadlá vám dajú ochutnať basy

ZDROJ | gizmotimes

Philips pred pár dňami uviedol na európsky trh svoju prémiovú sériu slúchadiel Nitro. Cena sa vám nebude páčiť, no zaujmú vás farebným LED podsvietením.

Pozrite siFandite futbalistom vo farbách tímu s Philips Ambilight TV app

Zdá sa, že Philipsu sa tie svetlá nejako zapáčili. Začalo to televízorom Ambilight a tento týždeň okrem slúchadiel prišiel aj so štýlovým party reproduktorom.

Pozrite siPhilips Nitro reproduktor zaujme svojím štýlom

Zo slúchadiel predstavil dva typy – mostové Philips HX5 a malé do uší Philips HX1.

Mostové slúchadlá Philips HX5 sľubujú plnohodnotné basy, ktoré okrem toho, že ich môžete počuť, Philips sľubuje, že ich môžete aj vidieť. Majú sa o to postarať práve LED svetlá, ktoré budú umiestnené po obvode náušníkov.

Philips HX5 1
ZDROJ | Philips

S týmito slúchadlami vraj budete centrom každej party. Nevieme presne ako to Philips myslí, keďže okrem Silent Disco nepoznáme takú, kde sa tancuje s pustenými slúchadlami.

Philips hx50-2
ZDROJ | euronics

Okrem zaujímavého doplnku príliš nevidíme využitie tejto svietivej funkcie, keďže to môže pôsobiť aj rušivo. Podľa výrobcu vydržia LED svetlá svietiť okolo 8 hodín.

Philips HX5
ZDROJ | Philips

Slúchadlá sľubujú pohodlnosť, no zároveň odolnosť a robustnosť, čo je na prezenčných fotografiách aj vidieť. Frekvenčný rozsah má byť 8-23 000 Hz.

Pozrite siJBL Everest 300 – slúchadlá plné rozporov

Slúchadlá sa budú napájať cez 3,5 mm konektor. Cena mostových slúchadiel Philips HX5 bude 149 dolárov.

Druhým predstaveným produktom sú malé slúchadlá HX1, ktoré fungujú na rovnakom princípe s LED svetlami len s tým rozdielom, že LED svetlá zvládnu svietiť šesť hodín.

SHX10_00-_FP-global-001
ZDROJ | Philips

Zaujímavosťou však je, že obsahujú Bass Reflex Port, ktorý zlepšuje basy tak, že vyfukuje cez slúchadlá vzduch smerom von. Sme veľmi zvedaví, ako táto zaujímavá technológia bude fungovať v praxi.

SHX10_00-A1P-global-001
ZDROJ | Philips

Frekvenčný rozsah malých slúchadiel bude 10-22 000 Hz a nabíjať ich môžete pomocou USB kábla.

Cena nie je príliš sympatická, keďže Philip si za ne pýta 69 dolárov.

Pozrite siSamsung Gear IconX – bezdrôtové slúchadlá, ktoré ešte potrebujú čas

ZdrojPhilips

Komentáre k článku