Philips Moda 276C8 – dizajnový monitor s prvotriednym obrazom

ZDROJ | Philips

Spoločnosť MMD nedávno predstavila nový monitor Philips Moda 276C8, teraz ho prináša na náš trh. Napriek tomu, že je určený hlavne pre profesionálov, za jeho dizajn sa nebudete musieť hanbiť ani vo vašej domácnosti.

Novinka má 27-palcovú Quad HD obrazovku s rozlíšením 2 560 x 1 440 pixlov. Hustota pixlov je 109 PPI, jas 350 cd/m², čas odozvy 4 ms, kontrastný pomer zobrazenia 1 000 : 1. Monitor je vybavený množstvom funkcií pre maximálnu obrazovú kvalitu vďaka technológii CrystalClear. Ultra Wide-Color ponúka široké spektrum farieb (16,7 miliónov) a zabezpečuje realistický obraz.

ZDROJ | Philips

Herných nadšencov určite poteší AMD FreeSync, vďaka čomu sa môžu oddať rýchlej hre bez sekania obrazu pri akejkoľvek frekvencii snímok. Známa technológia LowBlue Mode a EasyRead sa stará o zdravie používateľov, znižuje únavu očí.

ZDROJ | Philips

Dizajn modelu Philips 276C8 dostal hodnotnú cenu Red Dot Design Award 2018. IPS panel je takmer bez rámčekov, osadený je na stojane Zero Bezel, ktorý pripomína umelecký artefakt. Bezrámčekový dizajn umožňuje ukladanie viacerých monitorov vedľa seba, čím sa môže pracovná plocha značne rozšíriť.

Pozrite siVyskúšali sme obrovský 49″ monitor Philips Brilliance s pomerom strán 32:9

ZDROJ | Philips

Monitor má v najtenšom mieste 6,1 mm. O konektivitu sa starajú moderné USB-C porty, ktoré umožňujú sledovať a pracovať s videami aj vo veľkom rozlíšení a zároveň nabíjať pripojené zariadenia priamo z monitoru. Okrem toho tu nájdeme 1x HDMI 1,4 a 1x HDMI 2,0. V zapnutom režime má spotrebu 21,58 W, v pohotovostnom režime je to len 0,5 W.

ZDROJ | Philips

Spoločnosť MMD ponúka tento moderný, výkonný a tenký monitor za 369 eur.

ZDROJ | Philips

ZdrojPhilips

Komentáre k článku