Philips masívne rozširuje produkty Hue pre exteriér, má 8 nových modelov

ZDROJ | Philips

Philips, presnejšie Signify pod značkou Philips, na výstave CES 2020 predstavil viacero noviniek z rodiny smart svetiel Hue. Celkovo do portfólia pribudne 9 nových produktov, z toho 8 nových LED svietidiel. Všetky sú pritom v modernom čiernom dizajne.

ZDROJ | Philips

Philips Hue je už roky známa séria svietidiel a LED žiaroviek, ktoré je možné na diaľku ovládať cez smartfón, tablet či počítač hoc aj z druhej strany sveta. Stačí len pripojenie na internet.

Hoci Philips Hue je dostupné na trhu už dlhé roky, na jeho exteriérovú verziu sme čakali až do roku 2018. Od tej doby do Hue Outdoor pribúdajú neustále nové a nové modely, čo je pre majiteľov nehnuteľností iba plusom.

Nové svietidlá predstavené na CES 2020 budú dostupné v štýlovej čiernej matnej farbe, no v prípade modelov Daylo a Resonate budú k dispozícii aj strieborné verzie.

Zaujímavo vyzerá každý nový model, no také Lily XL, bude patriť asi k najžiadanejším vďaka svojej veľkosti a teda i podstatne lepšiemu výkonu, ako v prípade klasického bodového svetla Lily.

ZDROJ | Philips

Populárne náladové svietidlá svietiace dohora a dodola majú nové zastúpenie v modeli Appear.  V ponuke sa objavia aj modely pre klasické domy, ako napríklad Econic či čiastočne aj model Impress.

Modely Lily, Impress a Econic potrebujú špeciálny zdroj, ktorý sa predáva aj samostatne. Ostatné nové modely majú zdroj, teda transformátor priamo v tele a je ich možné pripojiť ku klasickej elektrickej 240V sieti.

ZDROJ | Philips

Väčšina z nových modelov bude v Európe dostupná už tento mesiac. V apríli by malo prísť na trh aj svietidlo Nyro. Ceny noviniek zatiaľ nie sú známe, budú však podobné ako pri ostatných svietidlách zo série Hue Outdoor.

ZDROJ | Philips

ZdrojPhilips

Komentáre k článku