Philips Hue white ambiance – ideálne na vstávanie i zaspávanie

ZDROJ | Philips

Philips predstavil vynovené svetlá Philips Hue white ambiance, ktoré sú určené na vstávanie a zaspávanie. Svetlá totiž produkujú biele svetlo od 2 200 K do 6 500 K čím majú navodiť atmosféru západu slnka a naopak, jeho východ.

RECENZIAPhilips Hue Go – prenosná štýlovka nielen pre domácnosť

Philips Hue 2016 1
ZDROJ | Philips

Nové Philips Hue svetlá výrobca odporúča používať práve pri prebúdzaní a zaspávaní. Pomáha to vraj človeku mať viac energie. Vďaka svojej možnosti zmeny teploty farby aj pomocou stmievača, ktorý je súčasťou setu je možné nastaviť akúkoľvek teplotu farby a intenzitu. Samozrejmosťou je ale aj ovládanie cez smartfón (iOS a Android).

RECENZIAPhilips Hue stále patrí medzi to najlepšie medzi smart svietidlami

Philips Hue 2016 4
ZDROJ | Philips

Pozrite siPhilips Hue: Budiš svetlo, alebo ovládame osvetlenie iPhonom?

Ráno sa tak môžete prebúdzať s postupne zosilňujúcim bielym svetlom, večer zas zaspávať s postupným zoslabujúcim teplým bielym svetlom. Všetko je samozrejme možné nechať aj na automatiku. V Starter Kit balení je totiž aj bridge.

Philips Hue 2016 3
ZDROJ | Philips

Cez mobilnú appku, v ktorej vraj čoskoro pribudne nová funkcia Routines, bude možné nastaviť Wake up režim a Go to sleep režim práve pre spomínanú automatizáciu osvetlenia. Okrem toho má mať appka aj režim Nightlight, ktorý sa zas postará o osvetlenie s minimom modrého svetla. To totiž nepriaznivo pôsobí na človeka pred spaním.

Pozrite siPhilips Hue Bridge 2.0 podporuje ovládanie aj cez Siri

Philips Hue 2016 5
ZDROJ | Philips

Philips Hue white ambiance bude v predaji ako Starter Kit s dvojicou E27 LED žiaroviek (800 lm/4 000 K), Philips Hue Bridge 2.0 a stmievač. Jeho cena je stanovená na 139,95 €. Dokúpiť si budete môcť žiarovky aj samostatne za 34,95 €.

ZdrojPhilips

Komentáre k článku