Philips Hue prináša zaujímavé novinky a vylepšenia starších modelov

ZDROJ | Signify

Dcérska spoločnosť Philipsu, Signify, ohlásila novú kolekciu osvetlenia Philips Hue Filament, aktualizovaný prenosný systém Hue Go ale aj inteligentné tlačidlo a zásuvku.

Philips Hue Smart Plug

ZDROJ | Signify

Inteligentná zásuvka Smart Plug funguje rovnako ako iné, ktoré sú už na trhu. Dá sa pridať do nastavení Philips Hue ako bežné inteligentné svetlo a ovládať pomocou aplikácie Hue a hlasových asistentov vrátane Siri.

Predávať sa bude od októbra za 39,99 dolárov.

Philips Hue Smart Button

ZDROJ | Signify

Hue Smart je nové inteligentné tlačidlo, ktoré poznáme napríklad od výrobcu Fibaro. Dá sa naprogramovať na vykonanie bežných akcií v inteligentnej domácnosti alebo na ovládanie osvetlenia. Predávať sa začne v októbri za 19,99 dolárov.

Philips Hue Go

Hue Go nadväzuje na pôvodný systém s jedným doplnkom a tým je podpora Bluetooth. Vďaka tomu používateľ nepotrebuje na ovládanie hub, stačí mu aplikácia Hue, alebo hlasový asistent Amazon Alexa alebo Google Assistant. Kto chce používať HomeKit však bude aj naďalej potrebovať Hue Bridge.

Aktualizovaný model má zlepšenú výdrž batérie. Predávať za začne od novembra za 79,99 dolárov.

Pozrite siPhilips Hue cez Bluetooth? Žiarovky budú o čosi lacnejšie

Philips GU10

ZDROJ | Signify

Philips ďalej uviedol nové bodové svetlá GU10 vo variantách Hue White a Color Ambiance s podporou Bluetooth a Hue White Ambiance. Tieto nové žiarovky majú v porovnaní s predošlou generáciou lepšiu svietivosť a zmodernizovaný dizajn.

Bodové svetlá budú k dispozícii už tento mesiac, Color Ambiance výjde na 54,99 dolárov, White Ambiance sa bude predávať v dvojbalení za 49,99 dolárov.

Philips Hue Filament

ZDROJ | Signify

Nová séria vláknových žiaroviek s retro štýlom sa dá použiť v nástenných a stropových svietidlách, alebo jednoducho vložiť do lampy, či už s tienidlom, alebo bez neho.

Kolekcia vláknových žiaroviek Philips Hue Filament sa skladá z tri rôznych tvarov: tradičný tvar žiarovky A19 je za 24,99 dolárov, trubica ST19  sa bude predávať za 27,99 dolárov, zemeguľa G25 výjde na 32,99 dolárov. Séria bude uvedená na trh v októbri.

Philips prináša aj nové žiarovky s objímkou E12, ktoré dokážu zútulniť domácnosť. Predávať sa začnú v septembri, cena za dvojbalenie je 32,99 dolárov.

ZdrojSignify

Komentáre k článku