Philips Hue Adore Bathroom – zaveste si do kúpelne smart zrkadlo

ZDROJ | Philips

Smart osvetlenie Philips Hue už nie je populárne len v zahraničí, ale aj u nás. Možnosť ovládať domáce osvetlenie cez smartfón alebo hlasovú asistentku už nepatrí do sci-fi. Najnovšie Philips oznámil nový prírastok do rodiny inteligentných zariadení – zrkadlo Adore Bathroom.

Smart domácnosť je trendom v technológiách posledných niekoľko rokov. Po inteligentných žiarovkách, chladničkách, audio systémoch či televíziách prichádza inteligentné zrkadlo.

Malo by ísť o oválnu, osvetlenú plochu so zrkadlom, ktoré sa bude dať prepojiť s centrálnym systémom Philips Hue Bridge hub. Znamená to, že aj zrkadlo budete vedieť ovládať cez aplikáciu alebo asistentku ako Amazon Alexa. Nechýba tiež podpora pre Google Assistant alebo Apple Homekit.

ZDROJ | Philips

Pozrite siPhilips Hue LightStrip – svetelný LED pás už aj do záhrady

Zmenou oproti ostatným produktom Philips Hue, bude potreba inštalácie a pripojenia cez kábel. Výhodou však je, že Adore Bathroom zrkadlo bude chránené proti ošpliechaniu vodou certifikátom IP44.

Čo sa týka možnosti úpravy svetla, Philips Hue Adore Bathroom bude disponovať iba bielym svetlom bez možnosti zmeny farby. Cez aplikáciu si však viete upraviť, či má svetlo svietiť teplejšou bielou alebo studenšou bielou.

Philips Hue Adore Bathroom zrkadlo sa zatiaľ objavilo na oficiálnej stránke Philips. Informácie o cene či dostupnosti však zatiaľ k dispozícii nie sú.

ZDROJ | Philips

Pozrite siPhilips Hue stále patrí medzi to najlepšie medzi smart svietidlami

Smart zrkadlo si určite nájde svojich záujemcov, ktorí si potrpia na smart domácnosť. Na druhej strane by sme si vedeli predstaviť o niečo dokonalejšie inteligentné zrkadlo so zobrazovaním upozornení, času, pripomienok či dátumu.

Čo na túto novinku z dielne Philips Hue hovoríte a ako ste na tom s inteligentnými spotrebičmi u vás doma? Podeľte sa s nami v komentároch.

ZdrojMeet Hue

Komentáre k článku