Philips 8601, televízor s odnímateľným zvukovým systémom

ZDROJ | Philips

Zvukový systém s 18 tenkými reproduktormi v oddeliteľných blokoch s výkonom 50 W, UHD rozlíšenie a štvorstranný Ambilight, technológie Philips Perfect Pixel Ultra HD a BrightPro a navyše operačný systém Android TV. Takto by sa stručne a rýchlo dali charakterizovať nové televízory Philips radu 8601. Ale nepredbiehajme.

Philips 65PUS8601 03Elegantne tenké televízory Philips 8601 sú zaujímavé výborným zvukom. Konštrukčný tím totiž vytvoril zvukový systém so 16 mikroreproduktormi (po 8 na každej strane) a 2 subwoofermi s neodýmovými magnetmi s výkonom 50 W. Mikroreproduktory sú umiestnené v dvoch 17 mm širokých celistvých blokoch z lešteného tmavého chrómu a plynule prechádzajú na oboch stranách do rámu televízora. Každý z blokov je ale možné oddeliť, umiestniť na voliteľné stojany a použiť pre priestorové rozmiestnenie zvuku. Výsledkom je sada bezdrôtového zvukového systému. A to robí tieto televízory zaujímavými.

Pozrite siIFA 2015 | Philips 65PUS9600 má Ultra HD, OS Android a svieti ako žiadny iný

https://www.youtube.com/watch?v=s9uUNj0IP8I

Unikátny „philipsácky“ systém zadného podsvietenia Ambilight netreba zvlášť predstavovať. V televízoroch radu 8601 je tento systém štvorstranný. Technológie BrightPro a Philips Perfect Pixel Ultra HD sa starajú o kvalitný obrazový výstup, verné podanie farieb a najmä ostrosť obrazu v UHD rozlíšení. Čím ešte pútajú televízory Philps 8601 našu pozornosť? Je to operačný systém Android TV a platforma Philips Smart TV, vďaka ktorým majú prístup ku všetkým televíznym aplikáciám, službám a obsahu v Google Play Store. Zahrať si na ňom poriadne automobilové preteky… To bude zážitok.

Pozrite siIFA 2015 | Philips AmbiLux – namiesto LEDiek rovno 9 projektorov na zadku

Philips 65PUS8601 05Tieto televízory sú vybavené šesťjadrovými procesormi, majú vylepšený diaľkový ovládač s QWERTY klávesnicou, ovlácou plochou swipe a podporou hlasových povelov. Do obchodov sa dostanú ešte pred tohtoročnými Vianocami. Cena ale zatiaľ nebola zverejnená.

https://www.youtube.com/watch?v=ucgs7CNJRHw

 

ZdrojTP Vision

Komentáre k článku