Pebble opäť rozbíja Kickstarter a má niečo aj pre bežcov

ZDROJ | Pebble

Pebble bol kedysi malý startup, ktorý prekonal všetky rekordy na crowdfundingovej platforme Kickstarter. V roku 2013 spoločnosť predstavila prvé inteligentné hodinky Pebble, ktoré dosiahli enormný úspech. Následne tento úspech prekonal model Pebble Time a teraz sa o to spoločnosť pokúša opätovne.

RECENZIAHodinky s veľkou výdržou, s ktorými si kľudne môžete ísť aj zaplávať

https://youtu.be/Pwq89K6RBTI

Pozrite siPebble Time majú farebný displej a zase valcujú Kickstarter

Včera totiž Pebble spustilo svoju tretiu kampaň na Kicstarteri a o priazeň ľudí tentokrát bojujú tri samostatné produkty, ktoré toho ponúknu ešte viac, ako všetky predchádzajúce generácie.

Pebble 2 Kickstarter 02

Pebble 2

Jedným z týchto produktov sú nové inteligentné hodinky Pebble 2, ktoré nadväzujú na úspech prvého modelu hodiniek Pebble. Oproti nemu však ponúkajú podstatné vylepšenia.

Dizajn hodiniek vychádza z tri roky starého modelu, avšak hodinky sú tenšie, ponúknu väčší čiernobiely E-ink displej a Gorilla Glass sklo.

Pebble 2 Kicstarter 04
ZDROJ | Pebble

Obrovským vylepšením je však integrácia snímača srdcového tepu, ktorý dokáže priebežne počas dňa kontrolovať váš tep. Samozrejme údaje sú ukladané do aplikácie Pebble Health a následne zdieľané z Google Fit, alebo Apple Health.

Pozrite siApple Watch z Kicstarteru, teda Pebble Time Steel sú odsúdené na úspech!

Samotné hodinky Pebble 2 ponúkajú batériu, ktorá vydrží na jedno nabitie sedem dní a samozrejme sú vodotesné do hĺbky 30 metrov. Aktuálne môžete hodinky výhodne získať prostredníctvom kampane na Kicstarteri.

Pebble 2 Kicstarter 05
ZDROJ | Pebble

Ich predajná cena bude 99 USD, čím sa Pebble 2 stávajú cenovo najdostupnejšími inteligentnými hodinkami. Pebble 2 budú dostupné v piatich farbách (čierna, biela, limetka, oheň a aqua).

Pebble Time 2 Kickstarter 01
ZDROJ | Pebble

Pebble Time 2

Ďalšou novinkou, ktorú si Pebble pre nás pripravilo je nový model obľúbených hodiniek Pebble Time. Nový model Pebble Time 2 prináša tiež podobný dizajn, avšak s podstatne väčším displejom.

Pebble Time 2 Kickstarter 01
ZDROJ | Pebble

Ten je podobne ako v prípade predchodcu farebný, ale ponúkne o 53 % viac plochy. Vďaka tomu budete vedieť v prípade notifikácií na hodinkách zobraziť podstatne viac informácií a hodinky tak stratili zbytočne hrubý rám, ktorým bola predchádzajúca verzia známa.

Pebble Time 2 Kickstarter 02
ZDROJ | Pebble

Samozrejme podobne ako nový model Pebble 2 aj Pebble Time 2 disponujú snímačom srdcového tepu, ktorý bude kontrolovať vaše srdce počas celého dňa.

Hodinky Pebble Time 2 budú dostupné od novembra v troch farbách (čierna, zlatá a strieborná). Aktuálne ich môžete získať za zvýhodnenú cenu vďaka kampani na Kicstarteri. Ich predajná cena bude 199 USD.

Pebble Core

Aj keď Pebble v podstate pomohlo v rozšírení inteligentných hodiniek, teraz spoločnosť prináša nositeľné zariadenie, ktoré nie je hodinkami. Pebble Core je malé zariadenie, ktoré je primárne určené pre bežcov a športovcov.

Pebble Core Kickstarter 03
ZDROJ | Pebble

Táto malá kocka má vlastné pripojenie k sieti operátora a vďaka tomu dokáže napríklad streamovať vaše albumy zo Spotify, či odoslať SOS SMS v prípade potreby. Core obsahuje aj 4 GB integrovanú pamäť, do ktorej si cez Wi-Fi môžete uložiť skladby.

Okrem toho plnohodnotne sleduje váš športový výkon a to vrátane trasy vďaka zabudovanému GPS modulu. Počas behu môžete navyše pridávať aj hlasové poznámky. Hovory bohužiaľ Core nepodporuje.

Pebble Core Kickstarter 02
ZDROJ | Pebble

Pomocou veľkého tlačidla môžete rýchlo aktivovať niektorú z prednastavených funkcií, ako je napríklad váš bežecký tréning. Pebble Core môžete spárovať aj s hodinkami Pebble a sledovať tak napríklad priebeh vašej aktivity v reálnom čase.

Pozrite siPebble Time Round sú ľahké, tenké a okrúhle

Pebble Core má však iné využitie. Vďaka veľkej komunite vývojárov sa môžete stať Core vašim tlačidlom na čokoľvek. Môžete pomocou neho ovládať dvere domu, privolať si Uber, alebo napríklad sledovať kde sa nachádza váš domáci miláčik.

Pebble Core sa do predaja dostane v januári budúceho roku, pričom jeho cena bude 99 USD.

Pebble Core Kickstarter 04
ZDROJ | Pebble

Pebble okrem nových produktov mierne vylepšilo aj operačný systém svojich hodiniek. Nová verzia bude umožňovať vykonávanie akcií pomocou jediného stlačenia príslušného tlačidla.

Rýchlo tak budete vedieť odoslať správu na prednastavený kontakt, alebo si zavolať Uber. Niektoré z týchto noviniek sa pravdepodobne objavia aj v starších modeloch.

Pebble 2 Kicstarter 06
ZDROJ | Pebble

Ak chcete podporiť nové produkty od Pebble, prípadne máte záujem získať ich za výhodnejšie ceny, navštívte kampaň na Kicstarteri. Tá má opätovne obrovský úspech, keďže za jeden deň sa podarilo požadovaný jeden milión dolárov prekročiť viac ako päťnásobne.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku