PDF časopis TECHBOX Android Špeciál 10-11 si už môžete ZDARMA stiahnuť!

Po dvoch mesiacoch príprav sa na svetlo sveta opäť dostáva nové vydanie nášho bezplatného PDF časopisu TECHBOX Android Špeciál. Posledné vydanie trhalo rekordy, veríme, že rovnako sa vám bude páčiť aj to najnovšie. Opäť prináša 111 strán plných Androidu, nechýba ani súťaž, poradňa či unikátny katalóg už 98 Android telefónov na našom trhu.

A nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Reader.

Techbox Android Special

Už je tomu takmer rok, čo sme dali v redakcii hlavy dokopy a vznikol unikátny PDF časopis o Androide, ktorý stačí stiahnuť a čítať. Žiadne objemné dáta, žiadne zoomovanie, pohybovanie krížom-krážom po bežnej A4 strane… TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore. Čítanie je bezproblémové tak po výške, ako aj po šírke displeja vďaka unikátnemu formátu 9:21. Časopis naviac prináša „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne i na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Na android.techbox.sk je už štvrté vydanie, ktoré ponúkne ešte viac pútavého obsahu na ešte viac stranách! Samozrejme je zadarmo a pre všetkých.

Techbox Android Special

Stiahnite si unikátny a hlavne BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 10-11/2013!

Jesenné vydanie TECHBOX Android Špeciál je opäť špeciálne nielen formátom, ale i obsahom. Ten vás určite zaujme novinkami zo sveta Android OS, ale i „zostrihom“ toho najlepšieho z Androidu na výstave IFA 2013 v Berlíne, kde sme nemohli chýbať ani my. Z testov určite neprehliadnite horúce novinky ako Samsung GALAXY Gear a Note 3, tenučký Huawei Ascend P6, lacný HTC Desire 500 či Sony Xperia M alebo tablet Lenovo IdeaTab S6000. Nechýbajú ani testy príslušenstva, aktuálne sme vyskúšali slúchadlá B&O BeoPlay H3 a The House Of Marley Exodus. Ak sa vám viac páči hudba z väčších repráčikov, pozrite si testy Denon Cocoon Portable či Logitech UE Mobile Boombox. Mimochodom, ak sa neviete rozhodnúť, po akom smartfóne strednej triedy siahnuť, určite neprehliadnite našu rubriku Poradňa! A ak vás zaujíma, ako je to aktuálne s divíziou Sony Mobile, prečítajte si rozhovor s Milanom Dzilským. Tak sťahujte, čítajte, súťažte a nezabudnite sa na android.techbox.sk zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

Techbox Android Special

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku