Parrot Bebop 2 Power – nový výkonný dron so solídnym doletom

Značka Parrot, ktorá sa venuje kvalitným dronom, si pre nás pripravila perfektný dron, ktorý sa môže pochváliť doletom po dobu až jednej hodiny. Privítajte Parrot Bebop 2 Power.

ZDROJ | Parrot

Bežné drony majú väčšinou iba jednu batériu s doletom okolo 15-20 minút. Parrot Bebop 2 Power sa však môže pochváliť dvomi batériami, ktoré umožnia s dronom lietať po dobu jednej hodiny, čo je viac ako slušné.

Kamera, ktorú na drone nájdete, natáča v rozlíšení Full HD pri 30 fps s 14 Mpx kamerou so snímačom CMOS 1/2.3″. Nechýba 3-osová digitálna stabilizácia obrazu. Ak chcete skôr fotografovať, dron zvládne fotky vo formáte JPEG či Adobe DNG RAW.

ZDROJ | Parrot

Pozrite siParrot predstavil dvoch dronov so zaujímavými funkciami aj cenou

Dosah ovládania Skycontroller 2 sú dva kilometre a maximálna rýchlosť je 65 km/h. Čo sa týka ovládania, dron Parrot Bebop 2 Power ponúka smart letecké módy, ktoré vám umožnia snímať rôzne druhy záberov. Tešiť sa môžete aj na panoramatické 360° zábery.

Z leteckých možnosti disponuje dron módmi ako Orbit, Parabola či Bumerang. Filmovanie krásnych záberov tak bude s týmto kúskom hračka. Vďaka prídavnej aplikácií vás môže dron aj sledovať vďaka GPS funkcii „Follow Me“.

Z ďalších funkcií disponuje dron funkciou „Locate my Bebop“ pre jednoduchú lokalizáciu vašes hračky. Nechýba tiež funkcia pre návrat domov.

ZDROJ | Parrot

Pozrite siParrot Pro – keď komerčné drony prejdú do profesionálnej sféry

Po dizajnovej stránke dostanete čierny dron vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré by mali prežiť aj nárazy, keďže je čiastočne pogumovaný.

Zaujímavým prídavkom je aj VR zariadenie Parrot Cockpitglasses 2, ktoré vám umožní sledovať a predstaviť si pohľad priamo z objektívu kamery.

Cena novinky je iba 599 dolárov, čo je v porovnaní s konkurenciou skutočne málo. Navyše keď si zoberiete, že Parrot Bebop 2 dostanete s množstvom užitočného príslušenstva.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Parrot

ZdrojParrot

Komentáre k článku