Panasonic SC-UA30 a SC-UA90 – nové audiosystémy do každej miestnosti

Panasonic na výstave IFA 2018 ukázal dva nové audiosystémy. Panasonic SC-UA30 a SC-UA90 rozozvučia každý priestor, do ktorého ich umiestnite.

Panasonic SC-UA30 a SC-UA90 sú vybavené štýlovými modrými svetlami, ktoré ozvláštnia každú večernú party. Ich hlavnou výhodou je však samozrejme zvuk, ktorý pri modeli SC-UA30 vytvára dvojica 13-centimetrových basových wooferov, štyri 4-centimetrové výškové membrány s celkovým výkonom 3 300 W. SC-UA30 je zároveň ľahko prenosný, takže si ho môžete vziať na každú party.

Väčší model SC-UA90 ponúka spolu s SC-UA30 až 180-stupňový priestorový záber, ktorý v tomto prípade vytvára dvojica 20-centimetrových super wooferov, štyri 8-centimetrové basové woofery a štyri 6-centimetrové výškové membrány, ktoré poskytujú celkový výkon 22 000 W (PMPO).

Oba nové modely ponúkajú rôzne spôsoby pripojenia, z ktorých najviac využívaný bude určite bezdrôtový prenos cez Bluetooth. Pri mobilných telefónoch a tabletoch je dokonca k dispozícii aplikácia Panasonic MAX Juke.

Na svoje si prídu aj DJi, ktorí majú k dispozícii špeciálne funkcie pre tvorbu zvukových efektov. Model SC-UA90 ponúka vstavanú CD mechaniku a internú pamäť s kapacitou 4 GB, ktorá slúži na ukladanie hudobnej zbierky.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2018 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

ZdrojPanasonic

Komentáre k článku