Panasonic SC-GA10 – inteligentný reproduktor s Google Assistant

Boom bezdrôtových reproduktorov neutícha a jeden takýto na výstavu IFA 2017 do Berlína priniesol Panasonic. No ako sa odlíšiť a zaujať? Panasonic SC-GA10 to skúša vstavanou funkciou Google Assistant.

https://www.youtube.com/watch?v=kEY7BCsrHoc

Nový reprosystém SC-GA10, jeden z prvých hi-fi prístrojov na svete s touto funkciou. Je kompatibilný so všetkými hlasovými povelmi, ktoré systém Google Assistant rozpoznáva, aj so všetkými masovo rozšírenými streamingovými aplikáciami typu Spotify, Google Play Music alebo Tune-in.

Pozrite siPanasonic sa môže pochváliť novými štýlovými soundbarmi

Pochopiteľne, nechýba mu špičková audio technológia Panasonic, takže počúvanie hudby aj so zosilnenými basovými tónmi. Navyše, ako môžete sami vidieť, nechýba mu ani dizajnová elegancia, dámy ho istotne využijú aj ako vhodný bytový doplnok.

Jeho prioritou je však prehrávať hudbu. O to sa starajú dva výškové reproduktory Soft Dome Tweeters vo veľkosti 20 mm, vzájomne zvierajúce uhol 45 stupňov. O masívne basy sa naviac stará osemcentimetrový basový woofer s dvojitou cievkou. Zásluhu na tom má aj systém Long Port Back Bass Reflex.

Reprosystém Panasonic SC-GA10 je vybavený novou funkciou Panasonic Music Control, umožňujúcou bezdrôtové prehrávanie hudby, prepojenie dvoch reproduktorov do stereo režimu, alebo spojenie viacerý pre ozvučenie väčších miestností či akcií.

Pozrite siPanasonic HC1020 – nový elegantný reprosystém

No a to, čo má SC-GA10 oproti vňčšine konkurencie navyše, je spomenutá funkcia Google Assistant s podporou technológie Chromecast Audio. Reproduktor tak môžete ovládať aj hlasovými povelmi.

ZDROJ | Panasonic

Inteligentný reproduktor Panasonic SC-GA10 by mal byť dostupný začiatkom roka 2018, no jeho cena zatiaľ nie je známa.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojPanasonic

Komentáre k článku