Panasonic Eluga Ray 500 – lacný smartfón so slušnou výbavou

Lacné smartfóny sú v kurze a krátko po Vianociach si pre nás Panasonic pripravil rozšírenie predaja svojho kúsku Panasonic Eluga Ray 500.

https://www.youtube.com/watch?v=gqAjsHCOfIA

Smartfón sa dostal do predaja už začiatkom jesene, no dal sa zohnať iba exkluzívne cez sieť Flipkart. Najnovšie ho však začali predávať aj v kamenných predajniach.

Smartfón sa okrem 5″ 720p IPS displeja môže pochváliť 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6737, 3 GB RAM a 32 GB úložiskom. Nechýba možnosť si pamäť rozšíriť cez pamäťovú kartu.

Zadnú časť smartfónu tvorí duálny fotoaparát 13 Mpx + 8 Mpx. Druhý fotoaparát sa bude starať o širokouhlé zábery. Smartfón je poháňaný solídnou 4 000 mAh batériou.

Pozrite siPanasonic Eluga C – lacný bezrámčekový smartfón s duálnym fotoaparátom

Panasonic Eluga Ray 500 sa predáva v prepočte za približne 118 eur, čo z neho robí jeden z najlacnejších smartfónov s duálnym fotoaparátom. Na výber máte tri farebné spracovania – Champagne Gold (zlatá), Mocha Gold (čierna) a Marine Blue (modrá).

Jediným mínusom je, že smartfón je dostupný primárne pre indický trh, no pri dnešnom globalizovanom svete ho určite nájdete aj na čínskych trhoch.

Zdrojgsmarena

Komentáre k článku