Pacemaker – staňte sa DJ-om na silvestrovskej party

ZDROJ | Pacemaker Music AB

Je čas vymeniť drahého DJ-a s kufríkmi plnými CD-čiek za niečo modernejšie. Do služby sa hlási aplikácia Pacemaker, vďaka ktorej sa DJ-om môže stať ktokoľvek.

https://youtu.be/Wp2VRz6JF78

Aplikácia Pacemaker pre iOS má hneď niekoľko výhod. Na prvom mieste je jednoduchosť ovládania, respektíve mixovania piesní. Nemusíte ovládať žiadne zložité mixážne pulty a nemusíte mať ani talent.

Pacemaker je dostatočne inteligentný na to, aby dve piesne zmixoval v správnom rytme. Aplikácia vám dokonca ukáže, ktorá pesnička z vášho katalógu sedí k aktuálne hrajúcej piesni najviac, prípadne vám odporučí ďalšie piesne, ktoré k sebe hudobne ladia.

Keď hovoríme o hudobnom katalógu, to je ďalšia silná stránka tejto aplikácie. Hudbu môžete púšťať akúkoľvek a to vďaka integrácii iTunes a Spotify. Samozrejme, hudobné služby nie sú bezplatné, no ak si zaplatíte, k dispozícii budete mať v podstate neobmedzenú ponuku hudby. Ak vytvoríte mix, môžete si ho uložiť, alebo ho verejne publikovať pre ostatných používateľov aplikácie.

Pacemaker ale nemusí byť len o mixovaní hudby. K dispozícii máte aj predpripravené playlisty od iných používateľov, ktoré majú často aj desiatky minút. Hudbu teda iba pustíte a o viac sa nemusíte starať.

Pozrite siJBL Pulse 3 – Reproduktor, ktorý na seba upúta pozornosť svetelnou šou

Hudbu môžete oživiť zvukovými efektami, no v základe máte k dispozícii iba úpravu basov, stredov a výšok. Ďalšie efekty sa predávajú v balíčkoch za 2,29 €, 3,49 € až 4,49 €.

Aplikácia Pacemaker je bezplatná, no ak by ste s ňou náhodou mali dlhodobejšie plány, budete si musieť zaplatiť prémiový účet Pacemaker+. V bezplatnej verzii môžete vytvoriť 50 mixov a následne sa aplikácia uzamkne väčšinu pokročilých funkcií. Aj tých 50 mixov je dosť na občasné party, obzvlášť ak plánujete aplikáciu využiť práve na Silvestra.

ZDROJ | Pacemaker Music AB

Pacemaker91%

Veľkosť:
153 MB
Platforma:
iOS 10.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

Pacemaker je aplikácia na mixovanie hudby s jednoduchým ovládaním, ktorého sa nemusí báť ani úplný amatér. Poteší integrácia hudobnej knižnice z iTunes a Spotify, vďaka čomu získate neobmedzený zoznam hudby, ktorú môžete púšťať na party.

Komentáre k článku