OtterSpot – inovatívna bezdrôtová nabíjačka pre vaše smartfóny

ZDROJ | Otterbox

Na bezdrôtových nabíjačkách sa toho nedá veľa vymyslieť. Napriek tomu firma OtterBox prišla s unikátnym riešením OtterSpot. Ide o nabíjačky, ktoré sa dajú rozšíriť.

Bezdrôtová nabíjačka ponúka modulárny prvok v podobe možnosti na seba naskladať niekoľko kusov a tým ich poprepájať.

Pozrite siAko vylepšiť nabíjačku od MacBooku?

Na základňu, tzv. OtterSpot Charging Base napojíte viacero nabíjačiek a takýto prepojený modul môžete zobrať so sebou do práce, kde nabíjačky rozdáte medzi skupinu. Výhodou je kompaktnosť a šikovné riešenie, pri ktorom nie sú použité žiadne káble.

Nabíjačky sa vedia navzájom dobíjať a tiež vedia súčasne nabíjať smartfón alebo iné smart zariadenie s podporou technológie Qi.

Kapacita jedného modulu je 5 000 mAh a ponúkajú 10 wattové nabíjanie. Nechýba podpora pre USB port pre dodatočné súčasné nabíjanie druhého zariadenia.

Základná cena za nabíjačku OtterSpot je 129,95 dolárov. V balíčku nájdete jednu základňu a jeden doplnkový modul. Dodatočné základne alebo moduly sa budú predávať za 69.95 dolárov. Okrem týchto nabíjačiek firma ponúka aj väčší nabíjací panel za 49.95 dolárov a nabíjací stojan za 59,95 dolárov.

ZDROJ | Otterbox

Pozrite siEnergous ukázal bezdrôtovú rýchlonabíjačku WattUp Near Field

Čo na toto originálne nabíjacie riešenie poviete? Bezdrôtové nabíjanie podporujú všetky vlajkové lode smartfónov vrátane iPhonu Xs, Samsungu Galaxy S10 či Google Pixel. Podporované sú samozrejme aj ďalšie nové smartfóny. Bezdrôtové nabíjanie podporujú aj hodinky Apple Watch či slúchadlá Apple AirPods.

Pokiaľ by ste sa chceli pozrieť na iné inovatívne bezdrôtové nabíjačky, prečítajte si naše články o trojitej nabíjačke iComboStand, stojane a nabíjačke v jednom Logitech Powered, dizajnovej nabíjačke Gloo či o kombinácii nabíjačky a podložky pod myš. Fantázie sa medze nekladú a títo výrobcovia to na svojich produktoch dokazujú.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojOtterbox

Komentáre k článku