Oslovia slúchadlá s vymeniteľnými klipmi od V-Moda?

ZDROJ | V-Moda

Svoje prvé plne bezdrôtové slúchadlá prináša na trh značka Ronaldu V-Moda. Ide o dva modely, V-Moda Hexamove Lite a V-Moda Hexamove Pro. Ani jeden však neponúka aktívny filter hluku, čo je rozhodne škoda.

Slúchadlá už na prvý pohľad zaujmú svojím šesťuholníkovým tvarom. V nich sú umiestnené 6 mm meniče, ktoré majú podľa výrobcu priniesť silné basy, živé stredy a čisté výšky. Oba modely majú odolnosť IPX5, čo znamená, že si poradia s potom, vodou a prachom.

Hexamove Lite ponúkajú ergonomický dizajn, ktorý má zaručiť ich pohodlné a bezpečné nosenie. Dotykovými gestami si viete ovládať prehrávanie, prijímanie, či ukončovanie hovorov, alebo vyvolávanie hlasového asistenta. Výdrž batérie je 6 hodín, ďalších 18 hodín získate dobitím v puzdre.

ZDROJ | V-Moda

Bezdrôtové spojenie sa realizuje cez Bluetooth 5.0, audiofilov poteší podpora kodekov AAC a Qualcomm aptX. Model Lite je k dispozícii v červenej, bielej a čiernej. Zvuk si viete prispôsobiť v aplikácii V-Moda pomocou ekvalizéra.

Pozrite siUž aj V-Moda má bezdrôtové slúchadlá s ANC

ZDROJ | V-Moda

Hexamove Pro sú prakticky totožné s modelom Lite. Jediným rozdielom navyše je príslušenstvo, ktoré predstavuje rôznofarebné vrchné klipy, ušné „plutvy“, háčiky na uši a popruh na krk. Vďaka tomu si dokážete upevniť slúchadlá naozaj dokonalo. Keď nepočúvate hudbu, môžete si náušníky pripevniť na popruh, takto ich len tak ľahko nestratíte. Pro verziu si kúpite len v dvoch farbách – v čiernej a bielej farbe.

ZDROJ | V-Moda

V-Moda Hexamove Lite sa predáva za 129,99 dolárov, Hexamove Pro vás vyjde na 169,99 dolárov.

ZdrojV-Moda 1,2

Komentáre k článku