Oslavujeme 10 rokov, vyhrali ste s nami slúchadlá AKG Y500?

ZDROJ | AKG

Od februára tohto roku TECHBOX.sk oslavuje na plné obrátky svoje 10. narodeniny a tak každý mesiac spúšťa súťaž o zaujímavú cenu. V tom poslednom kole ste mali možnosť vyhrať slúchadlá AKG Y500. Z množstva odpovedí ale mohol vyhrať len jeden. Ste to vy?

ZDROJ | AKG

Slúchadlá AKG Y500 majú klasickú konštrukciu s hlavovým mostom, pričom slúchadlá prekrývajú uši (on-ear konštrukcia). Aj vďaka tomu sú pomerne malé a ľahké a zároveň skladné. Konštrukcia dovoľuje ich zloženie. V balení je pritom aj textilné vrecko na cestovanie.

AKG Y500 sú síce prísne hardvérové čo sa týka ovládania, no majú aj moderné funkcie ako automatické zastavenie prehrávania v prípade ich zloženia z hlavy. Samozrejmosťou je tak i automatické spustenie len čo si ich nasadíte späť na hlavu. Podľa AKG slúchadlá na jedno nabitie zvládnu 33 hodín prehrávania hudby bez nutnosti ich dobíjania. Ak náhodou bude 900 mAh batéria už vybitá, 5 minút nabíjania dodá dostatok energie na hodinu počúvania.

ZDROJ | AKG

Na to, aby mohli byť vaše stačilo, aby ste odpovedali na dve jednoduché otázky a sledovali nás na Instagrame (príp. sa vynašli a do textového okna napísali pre nás odkaz. Akceptovali sme aj takéto odpovede, nemajte strach).

1. Koľko článkov už nájdete v našej sekcii E-MOBILITA? Predsa viac ako 539.

2. Akú hmotnosť majú slúchadlá AKG Y500? Iba 230 gramov.

Takto správne odpovedala (a zároveň sa pri žrebovaní na ňu usmialo šťastie) Soňa Kontrošová z obce Drienov. Gratulujeme!

ZDROJ | AKG

Komentáre k článku