Orange zjednodušuje roamingové balíky, zavádza neobmedzené prichádzajúce hovory

ZDROJ | Orange

Tesne pred veľkonočnými sviatkami Telekom oznámil zjednodušenie roamingu zjednotením zón a od dnes uľahčuje komunikáciu v zahraničí aj Orange.

Niektoré doterajšie roamingové balíky, napríklad Moja Európa, Môj svet, Moja Európa plus a V Európe ako doma, sú od dnes zjednotené do balíka V Európe ako doma PLUS. V prípade jeho aktivácie získate za mesačný poplatok 2,90 € zvýhodnené ceny pre volania, SMS a dáta v EÚ, ale aj v ďalších vybraných krajinách sveta.

Zmenu z doteraz platných roamingových balíkov na nový balík V Európe ako doma PLUS vám Orange uskutoční automaticky, pričom aj mesačný poplatok bude znížený na 2,90 €.

Orange Roaming cennik
ZDROJ | Orange

Nový balík V Európe ako doma PLUS je momentálne jediný na trhu, ktorý ponúka neobmedzené prichádzajúce hovory v celej EÚ, ďalej v Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a aj na Islande. Minúta odchádzajúceho hovoru vás vyjde na 10 centov a za SMS správu či 1 MB dát zaplatíte 6 centov.

S novým balíkom budete môcť výhodnejšie (v niektorých prípadoch až o 90% oproti základným cenám) komunikovať aj mimo EÚ. Vo vybraných krajinách zóny 2 a 3 za volanie, správy či surfovanie na internete zaplatíte jednotnú cenu iba 49 centov za minútu/SMS/MB.

Orange Roaming vyhody
ZDROJ | Orange

Bonusom nového roamingového balíka je extra benefit. A to cestovné poistenie v krajinách EÚ a vo svete od MetLife s poistným krytím až do výšky 100 000 €. S balíkom V Európe ako doma PLUS automaticky získavate rozšírenie platnosti poistenia aj na členov rodiny.

Službu si jednoducho aktivujete k akémukoľvek paušálu zaslaním SMS v tvare ANO na číslo 6210, prípadne zavolaním na Zákaznícku linku 905 alebo v ľubovoľnej predajni Orange.

ZdrojOrange

Komentáre k článku