Orange vylepšuje Navzájom zadarmo, je už pre 8 ľudí a aj pre balíky Love

Orange po minuloročnom prechode z ponuky Mix na Love pre rodiny dnes vylepšuje ponuku o možnosť vytvorenia skupiny Navzájom zadarmo. Operátor však vylepšuje aj samotnú skupinu Navzájom zadarmo o možnosť byť v dvoch skupinách súčasne či rozšíriť skupinu na 8 členov. Za mesačný poplatok.

ZDROJ | Orange

Balíky služieb Love od Orangeu ponúkajú paušál s nekonečnými volaniami spolu s pevným internetom a televíziou do domácnosti s cenami od 45 do 60 € v závislosti od programu Love – Basic, Optimal a Premium.

Po novom je možné si s balíkmi Love vytvoriť skupiny Navzájom zadarmo pre každé telefónne číslo v rodine s balíkom služieb Love. Navyše ku každému balíku Love si môžete zobrať tri ďalšie hlasové paušály. Na výber máte paušál Go Europe 32 € s akciovou cenou 20 €, alebo paušál Go Europe 12 € s akciovou cenou 8 € mesačne.

Výhodou novej ponuky je, že kým bez balíka Love si skupinu Navzájom zadarmo, môžete vytvoriť len s paušálom od 20 €, v rámci Love tak môžete urobiť s paušálom s mesačným poplatkom od 8 €.

ZDROJ | Orange

Orange sa zároveň pochváli, že ku koncu roka 2017 evidoval 146 665 skupín Navzájom zadarmo s celkovým počtom 583 828 zákazníkov. Najaktívnejšia skupina za mesiac pretelefonovala 15 089 minút! Ak počítame, že priemerný počet ľudí v skupine je 4, tak títo 4 členovia telefonovali denne minimálne 2 hodiny.

V počte poslaných SMS správ dominuje iná skupina s počtom 14 603 poslaných SMS za mesiac. Priemerný počet členov v jednej skupine je štyri, priemerný počet pretelefonovaných minút 359,8 a priemerný počet poslaných SMS správ 95,5.

ZDROJ | Orange

Navzájom zadarmo pre 8 členov

Orange od dnes zároveň rozširuje počet členov v skupine Navzájom zadarmo. Kým doteraz bol maximálny počet členov päť, od dnes je možné v jednej skupine mať 8 členov. Členovia nad pôvodný počet ale musia platiť mesačný poplatok 3 €.

Za 3 € mesačne je zároveň po novom možné byť aj v dvoch rôznych skupinách Navzájom zadarmo. Skupiny Navzájom zadarmo je možné vytvárať si prostredníctvom SMS správy, mobilnej aplikácie Orange GO, na webe Orangeu, telefonicky na čísle 969, alebo osobne v predajniach Orangeu.

ZDROJ | Orange

ZdrojOrange TS

Komentáre k článku