Orange VIDEOseriál (9. časť): Aplikácia Orange výhody

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a aplikácií, vybrať si tie najlepšie nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange pre vás každú stredu pripravujeme VIDEOseriál, v ktorom vám okrem parametrov zariadení ukazujeme aj aplikácie, o ktorých si myslíme, že by nemali vo vašich smartfónoch a tabletoch chýbať. Nové video s našimi tipmi nájdete vždy na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Aplikácia Orange výhody

Pred týždňom sme vám ukázali najlepšie appky pre úpravu fotografií a aplikáciám sa budeme venovať aj teraz. A keďže práve Orange, hlavný partner nášho seriálu má appku, ktorá stojí za pozornosť, dnes vám ukážeme, prečo by ste si mali stiahnuť práve bezplatnú aplikáciu Orange Výhody s množstvom zliav a výhod. Stiahnuť si ju môžete do smartfónov či tabletov s operačným systémom Android aj iOS. Stačí si vyhľadať aplikáciu s názvom Orange Výhody. Samozrejme, je bezplatná.

Pozrite si naše zaujímavé video o aplikácii Orange výhody.

https://youtu.be/isH0PhGzDLA

Ak chcete vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Veľa sťastia prajeme.

Pozrite si aj ďalšie časti seriálu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwjopBhT3B3OpAcXAiGGidVU8PnPrN8O

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno s aplikáciami užijete v 4G sieti od Orangeu. V ďalšej časti sa v Orange VIDEOseriáli pozrieme na najlepšie hudobné appky. Sledujte nás.

Komentáre k článku