Orange VIDEOseriál (8. časť): Aplikácie na úpravu fotografií

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a vybrať si to správne nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange pre vás každú stredu pripravujeme VIDEOseriál, v ktorom vám postupne ukazujeme, aké parametre je dobré si pri kúpe smartfónu a tabletu všímať. Nové video s našimi tipmi nájdete vždy na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Aplikácie na úpravu fotografií

V poradí už v ôsmej časti nášho seriálu vám tentokrát ukážeme, ako vylepšiť fotografie z vášho nového smartfónu či tabletu. Aj keď sa veľmi snažíte, fotografia nemusí vyjsť podľa vašich predstáv. Môže byť tmavá, sú na nej objekty, ktoré prekážajú, alebo jednoducho je nudná a chcelo by to „oživiť“. A práve toto je úloha aplikácií, ktoré dokážu s fotografiami doslova zázraky. Pripravili sme si pre vás trojicu aplikácií, o ktorých si myslíme, že patria medzi tie najlepšie. Navyše sú k dispozícii zadarmo.

Pozrite si naše zaujímavé video o aplikáciách: Snapseed, Adobe Photoshop Express a Picsart.

https://youtu.be/-X3n-wrYBq0

Ak chcete vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Veľa sťastia prajeme.

Pozrite si aj ďalšie časti seriálu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwjopBhT3B3OpAcXAiGGidVU8PnPrN8O

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno s aplikáciami užijete v 4G sieti od Orangeu. V ďalšej časti sa v Orange VIDEOseriáli pozrieme na aplikáciu Orange Výhody, s ktorou sa dostanete k množstvu zliav a výhodných ponúk. Sledujte nás.

Komentáre k článku